Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Abból vonhatok le következteté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abból vonhatok le következtetést egy lányról, hogy Facebookon iPhoneos, iPades képekkel van tele?

Figyelt kérdés

Abból lehet levonni személyiségre következtetést, hogy valaki tükörben iPaddel fényképezi magát, meg iPhonennal, és rámutatva az Apple logóra?

Akkor Ő ilyen beképzelt "Jajj de menő vagyok, mert Ájfonom van, ráadásul iPadem is, szóval duplán!" típusú ember?

Szóval Ő ilyen beképzelt, "jobb vagyok másnál, akinek nincs áfjonfja, ájpedje!"?



2013. aug. 19. 11:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem ő sem képzeli magát jobbnak, szimplán csak meg akarja mutatni, hogy neki ilyenje is van. Amúgy meg szerintem pont ezzel mutatják meg az emberek azt, hogy teli vannak önkritikával és ezekkel a képpekel, próbálják elfogadtatni magukat az emberek között.
2013. aug. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
meg hogy irigy vagy rá
2013. aug. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán,csak azt hogy a szülei megadnak neki mindent...
2013. aug. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
igen ez az hogy jobb akar lenni a többieknél elárulom hogy az Iphone értéke 80 ezer forint körül van ehhez képest mennyiért is árulják?
2013. aug. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt hogy a szülei nem mininmál bérből élnek
2013. aug. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
RazZor, elárulom, te el vagy tévedve az iPhone értékét illetően.
2013. aug. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
A lány azt hiszi, hogy ettől többnek fog látszani. És sajnos a mai világban ez számít. Kiraktam egy képet a kutyámról, kapott 5-6 likeot. Aztán csináltam a barátnőmmel egy képet a tükörben, eddig 196 likeunk van.
2013. aug. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%

"A lány azt hiszi, hogy ettől többnek fog látszani. És sajnos a mai világban ez számít. Kiraktam egy képet a kutyámról, kapott 5-6 likeot. Aztán csináltam a barátnőmmel egy képet a tükörben, eddig 196 likeunk van.

"


Lehet a kutyádat senki sem akarja megdugni.

2013. aug. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért remélem engem sem :O
2013. aug. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ASZJG-Cortez4ever válasza:
Nem biztos, hogy az Iphone-os és Ipad-es képei alapján kellene következtetned. Vannak olyan lányok, akik direkt azért csinálják Iphone-nal a képeiket, hogy meg mutassák, hogy nekik ilyenük is van, vagy mert jól mutat az alma a tükörben. De vannak akik nem ezért használnak Iphone-t, Ipad-et. Van, akit tényleg a telefon "belseje" (vagyis az, hogy mit tud) érdekel.
2013. aug. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!