Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki fizesse a számlákat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki fizesse a számlákat a randikon?

Figyelt kérdés
Eddig kétszer randiztam a kiszemelt lánnyal, de mikor beültünk valahova és a számlát kértük, akkor a lány nem várta el, hogy fizessem a számláját. Én fel sem ajánlottam neki, hogy fizetek helyette, mert annyira határozottnak tűnt amellett, hogy mindenki fizesse a saját részét, hogy biztosan nem ment volna bele, hogy én fizessek helyette is. Nem beszéltem ezt meg vele előre csak minden történt maga szerint. Szerintetek rosszul tettem, hogy nem ajánlottam fel: fizetem a részét is?
2013. aug. 20. 10:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Most már mindegy, nem?
2013. aug. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Mindegy, de lesz még randim vele.:) Ha felajánlottam volna, hogy állom a számláját, akkor lehet az nem tetszett volna neki, hogy megakarom venni kilóra...
2013. aug. 20. 10:55
 3/22 anonim ***** válasza:
Igen, rosszul tetted. Ha felajánlod, hogy fizeted a részét, úgyis visszautasítja, de legalább szereztél volna egy pluszpontot.
2013. aug. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
egyszer egyik, aztán a másik.. vagy felezve.. ennyi.. de általában úgy van, h aki meghiv, az fizet:D
2013. aug. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Ő hívott meg engem.:D
2013. aug. 20. 10:59
 6/22 anonim ***** válasza:
Elég furcsa fiú vagy. Sztem ilyen esetbe a férfiak 98% kötelességnek érzi h kifizesse, felajánla h fizet.
2013. aug. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom...Nem vagyok valami tapasztalt randizás terén az tény. De még 100 forinttal sem akart adós maradni, nagyon nem várja el, hogy fizessenek helyette...
2013. aug. 20. 11:01
 8/22 anonim ***** válasza:

nem lett volna rossz pont, ha felajanlod :)

ezt csak azok mondjak, akik spurok meghivni a csajt, es ezzel nyugtatjak magukat.

2013. aug. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
nekem mindig a pasi fizette a számlát, de nem is engedték. Embere vlogatja. Persze itt ne nagy öszegekre gondolj hanme egy üditőre, de volt aki étterembe vitt és ö sem engedte. A férjem megcsinálta azt a kapcsolatunk elején amikor már az volt hogy most én fizetek mert hónapok óta csak ö fizet mindig mindenhol,(beleértve wellness hétvége stb) hogy megvacsiztunk lassan készülődtünk hogy indulunk, mondta hogy kimegy a mosdóba és közben meg kifizett a számlát.
2013. aug. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Így a normális, ahogy ti csináltátok, elvégre egyenjogúság van. Sajnos a nők nagy része elvárja, h a férfi mindent fizessen nekik, talán prostinak érzik magukat.
2013. aug. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!