Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívott randira a kiszemelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívott randira a kiszemelt srác, hogy mondjam el otthon?

Figyelt kérdés

Elég szigorúan fognak engem otthon, mivel nincsenek testvéreim nagyon féltenek. Apa külföldön van, anyát kéne csak megbeszélni, meg a nagyszüleim akik szeretnek beleszólni mindenbe. Nem azzal a bizonyos délutánnal van a gond, hanem szeretnék tovább maradni este. (Ez az utolsó nap, hogy még itt van a srác, mivel elutazik.)

Hogy mondjam el nekik?


17 L


2013. aug. 20. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
"Anya, apa, randim lesz."
2013. aug. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 tibi98 válasza:
100%
mondanom kell valamit randira megyek :D sziasztok :)este jövök :)
2013. aug. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
meg mond hogy van nálad gumi nem lesz baj
2013. aug. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Hát mondd meg nekik hogy bármennyire is féltenek meg kell érteniük hogy már nagy lány vagy és tudsz magadra vigyázni.
2013. aug. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Anya, Mama, Papa! Ma este szeretnék a barátnőmnél aludni. És persze mondod az egyik barátnődnek, hogy falazzon neked.
2013. aug. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem legyél őszinte, mert a kamuzással csak magadnak okozol később galibát.


Ha meg kell harcolnod azért, hogy el tudj menni, akkor harcolj meg érte, és akkor a későbbiekben egyre könnyebb lesz majd a hasonló helyzetekben. Mondd h randid lesz egy kedves fiúval, majd este jövök.


Hajrá!

2013. aug. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Enikő te vagy az?!
2013. aug. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok Enikő :D


Hazudni nem szeretnék, mert azzal elásnám magam egy jó hosszú időre. Hozzáteszem nem azért akarok tovább maradni, mert le akarok feküdni vele, (ráadásul első randi) hanem szeretnénk még egy kis időt együtt tölteni.


Tudom, hogy buta kérdés.. Csak nem tudom hogy fogjak neki. :)

2013. aug. 20. 14:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, ő.
2013. aug. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ki az az Enikő?
2013. aug. 20. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!