Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívott a kiszemelt srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívott a kiszemelt srác strandolni, de a fazonom és a belső combom tele van szőrtüszőkkel meg azoknak a hegeivel, most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Így nem merek elmenni, félek hogy eltaszítom magamtól vagy undorodni fog vagy nem fogok már neki tetszeni ha meglátja..elég csúnya..lehet valamivel kezelni? neogranormon jó rá, vagy valami krém? segítsetek légyszi, nem szeretném elrontani! :(
2013. aug. 13. 01:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Vannak csinos női fürdőshortok. Az takarja a teljes fazonodat és a belső combod egy részét is. :)
2013. aug. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szilvásbuktát, mert azt szeretem.
2013. aug. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Milyen fürdőshortra gondolsz? Küldenél képet?:)
2013. aug. 13. 01:26
 4/9 anonim ***** válasza:
egyrészt a fürdősort az jó, másrészt szerintem, ha napoztatod előtte, az jót tesz neki. még az ilyenekre szerintem jó a citrom (nem rögtön szőrtelenítés után persze), de a napsütés az mégjobb.
2013. aug. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
keress rá a sortos bikini-re a google képekben
2013. aug. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


Úgy első körben. :)

2013. aug. 13. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2013. aug. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vagy köthetsz a derekadra egy strandkendőt.
2013. aug. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sokat napozok de mégis olyan..

Ja már tudom milyen ez a fürdősortos, köszii majd megpróbálok beszerezni valami szépet..:)

Ha kendőt kötök azzal vízbe nem mehetek, szóval egyszer azt is le kell vennem.

2013. aug. 14. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!