Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, ti hogyan ismerkednéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti hogyan ismerkednétek egy bolti eladóval?

Figyelt kérdés
Van 2-3 bolti eladó csaj, akik nagyon tetszenek nekem, de nem tudom, hogy hogyan kéne ismerkednem velük :/ Műszak közben biztos nem lenne jó ötlet...Mit gondoltok?Ti mit csinálnátok/Mit szoktatok csinálni?
2013. aug. 21. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
csak kérd el számát és ha megadja felhívod blablabla
2013. aug. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Direkt a legnagyobb gumióvszert kérném tőlük;)
2013. aug. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

miért ne lenne?

de arra figyelj, hogy csak az egyikhez menj oda. válaszd ki kihez. egy lövésed van, mert ha az elhajt, a többi is elfog, jól ki leszel majd beszélve.

2013. aug. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én bolti eladó lány vagyok :)


Nálunk sehogy sem lehet...Műszak közben végképp nem, mert minket nagyon figyelnek, múltkor egy csaj elbeszélgetett egy fiatal sráccal, és olyan leszúrást kapott...


Na jó, azért én is észreveszem a jóképű pasikat, 1-2 nem lenne ellenemre, de alig lehet meló közben beszélgetni mert mindig jön valaki stb. Tel. számot meg nem adhatok oda, nem is lenne rá alkalom. Én max annyit tennék a helyedben hogy megkérdezem hogy mikor végez a csaj, és megkérdezném hogy utána ráérne-e pár szót váltani.


23/L

2013. aug. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jaja, engem is lerázott egy eladó csaj egy boltban, hogy bocs de nem, azt hello.

Majd még aznap írt levelet, neten, hogy bocs csak ott lecseszik őket ezért.

2013. aug. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!