Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkednétek meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkednétek meg egy nálatok fiatalabb sráccal?

Figyelt kérdés

Látom, hogy kölcsönös az érdeklődés, picit talán jobban kellene bátorítani, mert én vagyok az idősebb, tapasztaltabb?

Sosem volt régen és most sem ezzel gondom, mindig léptek a fiúk, férfiak, de most meg vagyok lőve :)


2013. aug. 21. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
mennyi a különbség illetve hány évesek vagytok?
2013. aug. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A barátom 1,5 évvel fiatalabb tőlem, és Ő kezdeményezett. Max kicsit jobban lehet terelgetni, az idősebb félnek, és könnyebben tudod kiszámítani azokat a lépéseket, hogyan tudod elérni, hogy megcsókoljon, megfogja a kezed stb...

21 vagyok, ő meg már 20 :D (mikor összejöttünk még csak 19 volt.)

2013. aug. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
5-6 év biztosan van köztünk, 25 körülinek tippelem.
2013. aug. 21. 12:18
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
nem ismerkednék nálam fiatalabb sráccal és idősebbel se a csajokra bukok xd
2013. aug. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
derítsd ki hogy mi az érdeklődése, beszélgessetek és aztán minden jön magától. Sok sikert! :)
2013. aug. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
2. válaszoló, mi még itt nem tartunk sajnos. Ha már randiznánk, akkor kézben tartanám a dolgokat, de egyszerűen nem tudom hogyan ismerkedjek meg vele.
2013. aug. 21. 12:19
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Meghívnám egy happy mealre, vagy megkérdezném, kell-e neki a számom, vállalok gyerekfelügyeletet.
2013. aug. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
7-eske a nap válaszolója te vagy:D
2013. aug. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha a srácnak kellesz, függetlenül attól hogy fiatalabb, akkor hidd el, hogy vesz erőt és felfog hívni és meghív egy fagyira, kólára, vagy csak egy szimpla beszélgetésre, ahol is felfogja fedni szíve netovábbját:D
2013. aug. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, igazad van. Téma egyébként lezárva és soha az életben többet nem kezdek fiatalabb pasival, de rá se nézek senkire 35 alatt, az is biztos.
2013. aug. 22. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!