Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk ti randiznátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ti randiznátok olyan lánnyal aki külsőleg husis de viszont belsőleg aranyos, kedves és jó szívű?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és azért kérdezem mert kiváncsi vagyok hogy vannak e még olyan fiuk akiknek nem a külső számít hanem a belső.
2013. aug. 22. 18:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire husis.

Attól függ mennyire jó a belső.

Attól függ mennyire tetszik az arca.

2013. aug. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%

Azért nem lenne rossz ha felállna rá a cerka. Ne legyünk ilyen állszentek a külső is fontos kell a vonzódás, ilyen erővel összejöhetsz egy aranylelkű fog nélküli mocskos szakadt csövessel is.


Lehetsz husis, nem baj ha nem vagy csontsovány, csak kérdés hogy csak husis vagy vagy így hívod a kövérséget,

2013. aug. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én közéjük tartozónak érzem magam. A fordítottjára vagyok kíváncsi :) 15/F
2013. aug. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondja :)
2013. aug. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de szerintem Te is őszínte válaszokat szeretnél.

Ha csak így megismernélek, kizárt, hogy tetszenél, a husisok nagyon nem jönnek be. Ha viszont nagyon sokáig jó barátok lennénk, elképzelhető hogy beleszeretnék a belsődbe. De ha én le tudok adni 5 kilót 2 hét alatt, annyival hogy nem vacsorázok, és futok esténként, neked is menne...

2013. aug. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
hát mi számít nálad husisnak? mert a zsírpacalokat nem szeretem.....
2013. aug. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
0%
Utálom a hájas disznokat!!!:)16/f
2013. aug. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A husisság engem egyáltalán nem zavar. Csak szép arca legyen.
2013. aug. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az első tökéletesen leírta! Ha gondold küldj egy képet és meg mondom,hogy tényleg "husis" vagy-e.
2013. aug. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egy egytől tizig terjedő skálán,ahol az egy normális lány,és 10 egy kék oriás cet,hanyasnak érzed magad?
2013. aug. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!