Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért lehet, hogy a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet, hogy a fiú akivel randizom, élőben nagyon aranyos, meg tényleg úgy érzem, hogy szeret, viszont chaten meg mindig nekem 'kell' ráírni és ott is keveset válaszol?

Figyelt kérdés
Jó,tudom hogy nem lehet mindenki 'nethuszár',én sem vagyok egy kocka,de azért fura...Persze jobb mintha fordítva lenne,de azért érdekes.Nem akar velem beszélni?

2013. aug. 20. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy mondtad, csak szimplán nem 'nethuszár', személyesen jobban szeret beszélgetni és ez szerintem így jó.
2013. aug. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki szeret órákig a gép előtt görnyedve ülni.

Örülj neki, hogy élőben aranyos. :)

2013. aug. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a normális. Ha gép előtt ülök (netán telefonnal, mint most), akkor másik ablak nyitva van, belassul a gép, ki kell engednem a macskát, stb... Ezért nem is szeretek chatelni, inkább akkor már skype+headset.
2013. aug. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Majdnem en is igy vagyok egy fiuval. Az ellentet az, hogy O nagy ritkan ram szokott irni. Meg sajnos en se tudok olyan jol kommunikalni netten keresztul. A baj az is, hogy mas telepulesen lakunk. Valoszinuleg olyan a termeszete, hogy eloben jobban ki tudja mutatni az erzeseit, gondolatjait.

15\L

2013. aug. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha fordítva lenne még megérteném a bajodat , de így csak örülnöd kéne
2013. aug. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!