Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretnék egy barátnőt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék egy barátnőt hogy kell csajozni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
hány éves vagy?( boccs de azért ez számít)
2009. okt. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
16
2009. okt. 29. 21:17
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Beszélgess, röhögcsélj vele! Szórakoztasd! ha feltűnően nagyokat nevet a rossz vicceiden is, akkor viheted moziba.Ott láb-kéz-váll megfogása, ebben a sorrendben. A többi jön magától.

Legyél kedves, figyelmes, de szórakoztató!

Hoyg állunk most? Van kiszemelt áldozat? Először nézegetni kell a felhozatalt!

2009. okt. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Vagy: szia, épp azon gondolkodtam, hogy ha ma belebotlok egy szép lányba, jól megkefélném, mint kereszteslovag a lovát egy szentföldi harc után.. nade... nincs gumim.. elkísérsz a boltig? nem? nem-e?? *csatt, hatalmas pofon*, *csók*, farzsebébe névjegykártya és elfutsz.
2009. okt. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Sztem járj el bulikba, haverokkal és ismerkedj neten is, mert ki tudja....!Ja, és nem kell mindig a legdögösebb csajt kiválasztani, akiért oda van "mindenki", mert pofára eshetsz és ez nagyon nem kellemes dolog!Tapasztalatból tudom...De ha nem keresed megrögzötten, akkor nagyobb esély, h olyan társat találsz, aki igazán szeret és te is igazán szeretheted...
2009. okt. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
Menj ki a temetőbe és áss egyet!
2009. okt. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ugye ez csak poén? :D
2009. okt. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elmész a szexshopba, és veszel felfújhatót :D Annak még a szöveg sem kell, nem kell moziba vinni, nem menstruál... pont tökéletes, nemde? :D
2009. okt. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De szerintem te magad is kitalálhatsz egyet! Nekem is van egy képzeletbeli barátom :D tök jól elvagyunk ám, soha nem szoktunk veszekedni, mindenben egyetért velem stb..
2009. okt. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

2009-10-29 21:22!!!

kipróbáltam, nem volt névjegykártyája... xdd

aztán a csók után tökön is rúgott xddddd

2010. júl. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!