Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek a 21 éves lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a 21 éves lányok többsége hány éves pasit akar magának?

Figyelt kérdés

Persze, ha két ember szereti egymást, akkor nem számít a kor, mert az életkor csak egy szám, stb, stb, közhely, stb.

Mégis, szerintetek 29 évesen "öreg" lennék egy 21 éves lányhoz? Mármint a 20-21 évesek nagy általánosságban azért nem jönnének össze velem, mert 8-9 évvel idősebb vagyok náluk?


2013. aug. 23. 13:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
29 évesen szerintem nem lennél öreg egy 21 éves lányhoz.
2013. aug. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

sokan összejönnének. én mondjuk nem

20l

2013. aug. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
49%
nekem az idősebb pasik jönnek be a barátom is 6évvel idősebb de nálam a 29 már nem játszana túl sok
2013. aug. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
89%
Én most vagyok 21 éves, nekem mindig 8-10 évvel idősebb barátom volt eddig. Nem azért, mert csak és kizárólag erre bukom, hanem mert sajnos nem találkoztam még korombeli fiúval, akivel jól meg tudtuk volna érteni egymást. Tudom, hogy vannak, csak én nem ismerek ilyet. :)
2013. aug. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is változó. Én 20 éves vagyok, lassan 21, de inkább korombeli, max. 2-3 évvel idősebb pasit tudnék elképzelni magam mellé, fiatalabbat semmiképp, ahogy sokkal idősebbet sem. Persze, ha megismernék olyat, akivel egy hullámhosszon vagyunk és nagyon tetszik, akkor nem zavarna 8 év korkülönbség se, de 30 évessel azért már nem jönnék össze semmiképp. Ennek pedig az az oka, hogy én még élni szeretnék, ő meg gondolom lassan családot szeretne alapítani, gyerekek, házasság stb.
2013. aug. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én csak a magam nevében tudok nyilatkozni de nálam a 24-30 kozötti korsztály a nyerő általába :D
2013. aug. 26. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én lehet, hogy összejönnék azzal a sráccal, de biztos fura lenne. Most 20 éves vagyok, és a barátom 25 éves. Nekem ez egyáltalán nem sok, de látod, mondjuk valamelyik válaszolónak már az is sok.Szerintem ez teljesen személyfüggő. :)
2013. szept. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Belegondolva világéletemben idősebbek voltak azok a barátaim akik komolynak tűntek vagy ténylegesen komolyra is fordultak a dolgok. De max 4-5 évvel, ennél többnél én személy szerint nem tekintettem a közeledőre pasijelöltként így nem is vettem komolyan, rögtön barátzónába került, mert ahogy valaki itt írta, egy jóval idősebb (8+) pasi már esetleg komolyabban gondolkodik vagy családot szeretne, én pedig még élni. Viszont egy velem egykorúval nem tudnék mit kezdeni, mert legtöbbször nem tudják mit szeretnének vagy töketlenek vagy éppen azzal küzdenek amivel én, merre tovább. Egy idősebb pasi ezen már túl van és tud nekem tanáccsal segíteni, így lehetek ebben a gyengébb fél, mert egyébként elég domináns vagyok ahhoz, hogy az én véleményem döntsön. Szóval nálam ezért ez a helyzet, meg egyébként is, a mostani barátommal teljesen egyhúron pendülünk, amennyivel érettebben gondolkodom a korosztályomnál (nem én mondom, bármelyik ismerősöm elsőre ezt nyögi be a mi jellemző rám kérdésre én meg lesek, hogy komolyan?), addig ő annyival gyerekesebb így félúton találkozunk :)


23 N (- 28 F)

2013. szept. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!