Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért nem képes a pasik nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem képes a pasik nagy többsége ( tisztelet a kivételnek) egyenesen szemtől szembe megmondani, hogy nem akar semmit az adott lánytól?

Figyelt kérdés

Sok randin vagyok túl,lassan 25 leszek,de gyakorta találkozom azzal a helyzettel,mikor a pasik eltűnnek,vagy ha fel nem is szívódnak,de megmarad a kapcsolat az ismerkedés szintjén és legtöbbször én kérdezek rá vagy mondom ki,hogy akkor inkább hagyjuk egymást. És az efféle pasik bele is mennek ebbe a döntésembe. És mikor rákérdezek direktbe,hogy ezt vajon ő mért nem tudta kinyögni,mármint,hogy nincs értelme az egésznek,nem akar tőlem semmit,akkor "nem tudom" a válasz.

De ilyenkor mi a cél? Mert biztos van,ahol a szex,de sok esetben nem és inkább az a meglátásom,hogy ezek a pasik szó szerint töketlenek,mert még annyit sem tudnak mondani,hogy bocsi,de nem szeretnék tőled semmi komolyat,csak szexet, vagy szexet sem!

Mért nem lehet őszintének lenni? Amikor még nem élte bele magát az ember és még nincsenek érzelmek?!


2013. febr. 9. 16:52
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Én negyed óra után otthagynálak ha nem jönnél be. Szerintem ez korrekt.
2013. febr. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Mert nem akar megbántani vele. Volt egy lány, aki szerelmes volt belém, de én nem tudtam viszonozni az érzelmeit. Mikor láttam rajta, hogy szeretne nyomulni kitértem előle.:D Ebből gondolom leesett neki, hogy barátságnál több nem lehet köztünk. Nem szoktam megmondani a lány szemébe, hogy nem tetszik, mert ezzel nem akarom megbántani, inkább próbálom másképp jelezni neki, hogy ne legyen neki kellemetlen és nekem se. 25/F
2013. febr. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Mert nincs hozzá bátorságuk. Meg mindig jó azért,ha van kivel szórakozni és előveheti,ha kell.(mármint a nőt) "egyszer még jól jöhet". Eddigi tapasztalataim szerint így gondolkoznak. Fél éve hülyít már valaki,komolyat mégse akar,megfektetni nem hagyom magam,mégis szórakozgat. Addig is elvan.
2013. febr. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

"Eddigi tapasztalataim szerint így gondolkoznak."


Maximum csak az akivel dolgod volt.

2013. febr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Nem mutogatok senkire,ezért is írtam,hogy tisztelet a kivételnek,de valljuk be azért sok ilyen határoztalan pasi van. Ahogy persze nő is. Én nem vagyok az a hamar szerelembe eső típus,így amit valaki írt az nálam nem helytálló. Szerintem ez az oldal azért van,hogy kérdéseket tegyünk fel és arra hasznos ill. nem hasznos,de értelmes válaszokat kapjunk. Nos én is ezért kérdezek itt! Ha már a pasik nem tudják megmondani mit akarnak vagy mit nem...Mert ugye néma gyereknek... :)
2013. febr. 9. 17:00
 6/32 anonim ***** válasza:
77%
Nő vagyok, de azt kell hogy mondjam, hogy ez inkább lányokra jellemző sajnos...
2013. febr. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Akkor lehet,csak én fogok ki ilyen töketlen pasikat :D!
2013. febr. 9. 17:02
 8/32 anonim ***** válasza:

Te ilyenekkel találkozol, ennyi, hogy ők mitől ilyenek, nem tudom, bármilyen oka lehet.

A férfiak többsége azért csak ki mer ilyesmit mondani, én legalábbis ki mertem mondani mindig, ha nem tetszett egy csaj és nem értette, ha csak utaltam rá.

2013. febr. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
hát ez az! Nem utalni kell rá,hanem venni a fáradtságot vagy bátorságot és a lány elé állni. Tisztább,mint késtégek közt tartnai,szerintem! Mert sokan beleesnek abba,hogy elkezdenek reménykedni és egy ilyen habitusú pasi,aki nem mondja ki hogy igen vagy nem,csak tényleg a reménkedésre sarkallja a nőket! Én pl szeretem ha valaki képes a szemembe mondani,amit gondol. Én is ilyen vagyok,és ezt is várom el.Nem vagyok én sem gondolatolvasó!
2013. febr. 9. 17:05
 10/32 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül határozatlanságra utal ez és nem is arra, hogy csak szexre kellenél. Egészen egyszerűen ezt egy férfi nem szívesen teszi meg. Maximum ír neki egy levelet vagy küld egy SMS-t, de személyesen ezt rohadt nehéz megtenni.
2013. febr. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!