Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Osztálytárssal járni? Vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytárssal járni? Vélemények? Szerintetek? Szabad vagy nem lesz jó vége?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most leszek tizedikes. Egy osztályba megyek a barátnőmmel, aki egy fiúval jár (szintén osztálytársunk). Első pillanattól kezdve jóban vannak, nem csak egymással foglalkoznak, szerintem aranyosak, de vannak akik emiatt kigúnyolják őket és megjegyzéseket tesznek rájuk. Szerintetek? Milyen osztály társsal járni? Mit gondoltok a témáról?



2013. aug. 23. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Igen ez az egyik ok amiért nem jó osztálytárssal járni, mert kigúnyolják őket. Másodszor mi van akkor ha szétmennek és utána is mindennap el kell viselni a látványát.
2013. aug. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
szerintem nem jo osztalytarsal jarni. Esetleg meg egy baratsag extrakkal kapcsolatot el tudok kepzelni,de amugy furcsa lenne. Nekem is van egy baratnom,osztalytarsaval egyutt jar,nagyon aranyosak ok is, szoval elo pelda,hogy mukodhet igy kapcsolat,de szerintem sokkal nehezebb,de ha nagyon szeretik egymast megoldjak. Csak miutan mar nem lesznek egyutt lesz kicsit kinos. Szerintem:)
2013. aug. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Házi nyúlra nem lövünk :)
2013. aug. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hú hát köszi a válaszokat.

(3. kommentelő neked különösen :D )

És úgy hogyha a suliban semmit sem csinálnak és sulin kívül járnak?

2013. aug. 23. 13:58
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

"hazi nyulra ..." azert ez es ilyenforman erre a helyzetre nem vonatkozik.


Hazinyul a megcsalasban letezik, tehat ha elmesz "vadaszni", akkor azt ne a kozvetlen kornyezetedben tedd (valojaban csak ugy a legnagyobb a lebukas veszelye).


Amugy pedig a kapcsolatban resztvevo egyenek habitusatol fugg, hogy tudnak-e tartos kapcsolatot kialakitani osztalytarssal, kollegaval, barati tarsasagbol, sportarsak kozul, tanfolyamrol ... stb. Szakitas is egyenfuggo, hogy ki es mikeppen reagalja le a dolgokat, vannak tanyerdobalgatok, de akadnak akar kesobbi baratsagra is kepesek.


Szerintem mindenki ott ismerkedik, ahol Amor nyila eltalaja es abban a pillanatban :)

2013. aug. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Baromi rossz ötlet. Én mondjuk már dolgozom, de sose jutott suliba sem ilyen az eszembe. Elég volt a nőci osztálytársamat látni a párjával szünetbe veszekednek stb stb a srác meg oda járkált a termünk elé stb stb. Tök nyomi dolognak tartom az egészet még ránézésre is. Nem jó ha folyton egymás nyakán lógunk. Ugyanez van a munkahelyemen is. Egyszerűen dolgozni megyek oda semmi több.
2013. aug. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha 2 ember kölcsönös vonzalmat érez egymás iránt, akkor hülyeség, ha csak azért nem jönnek össze, mert osztálytársak. A vonzódás miatt már egyébként is lehet furcsa, az eddigitől eltérő a mindennapi kapcsolatuk.

Nálunk vannak osztálypárok (pl én is ilyen kapcsolatban vagyok). Vannak a sülve-főve egymást nyalók (ez inkább felsőben, max gimi elején jellemző, és a környezet számára iszonyú idegesítő), vannak akik kb egymáshoz sem szólnak. Szerintem a kettő közti átmenet az ideális. Megölelni, reggel köszönésként megcsókolni a másikat, de napközben mi nem szoktunk nagyon (persze ha nagyon ránk jön akkor megpróbálunk félre vonulni és ott;))

Szóval szerintem megoldható. A szakítás nyilván nehezebb, főleg ha nem "kölcsönös megállapodás" alapján történt, hanem esetleg az egyik megcsalta a másikat vagy ilyesmi. De a max pár hét esetleges szenvedés szerintem megéri a kockázatot, ha látnak rá esélyt, hogy sokáig boldogok legyenek együtt.

2013. aug. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
Ez egy legalapvetőbb alapszabály. OSZTÁLYTÁRSSAL NEM JÁRUNK!!! Ki kéne már adni egy könyvet ezzel a címmel. annyi de annyi oka van... és még hagyján ha szakítanak, de nincs meg a találkozás öröme.. Mi az hogy állandóan a nap minden percében látom mert 10.ben már kemény 9 órák vannak, és utána még elmegyünk ide-oda-amoda, egyszóval, rohadtul meg lehet unni az illetőt.
2013. aug. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
40%

srác megunja és dobja a csajt. énis így voltam. a csaj egy idő után megunja azt, hogy minden nap kicsit fullosabban nézzen ki, foglalkozzon magával stb. tehát úgy fog viselkedni, mintha nem lenne barátja és úgy menne suliba. egész nap velem foglalkozott és untam. én dobtam,mert már untam a csajt, és igénytelen volt egy idő után. szerencsére átmegy másik osztályba :d

szóval NEM

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM

2013. aug. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Na igen ezzel én is így voltam , osztálytárssal semmiképpen sem :D ez nálam elv. És higgyétek el ha megtaláljátok azt az embert akit feltétel nélkül tudtok szeretni , akiért mindent megteszel akkor az ilyenek már nem lesznek akadályok hogy osztáytársak vagytok-e vagy sem :) Én a mostani páromat így ismertem meg , kavarogtunk majd összejöttünk de egyből ki is akartam dobni hogy ez így úgysem működik :D 1 hónapnyi szenvedés után rájöttünk hogy nem bírjuk egymás nélkül. Azóta is (több mint 1 éve ) eggyütt vagyunk :) És ez a megunom őt dolog , egy elég nagy hülyeség ugyanis nem kell egész nap a párodon lógni , mindkettőtöknek szüksége van egy kis térre (nem beszélve arról hogy mivel órán nem lehet semmit sem csinálni így már csak maradnak a szünetek ami egy nap nem valami sok ) :D Így a véleményem szerint mindenképpen meg kell próbálni ha az illetőt nagyon szereted, főleg hogy meg tudjátok beszélni ki hogyan képzeli el ezt :) És nincs jobb annál mint azzal táncolni a szalagavatón akit szívből szeretsz (mert nálunk csak egy évfolyamból valóak táncolhatnak eggyütt) :)
2014. ápr. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!