Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretném, ha feszesebb lenne...

Szeretném, ha feszesebb lenne a testem. Elkezdtem spinningre járni, és nagyon tetszik. Az edzés előtt és után mire kell odafigyelni a táplálkozásnál, hogy ne hízás legyen a vége, mert azt nem szeretném? .

Figyelt kérdés
Mennyivel előtte vagy utána tanácsos enni, és leginkább mit?
2009. nov. 20. 09:40
 1/2 anonim válasza:

Én 2,5 éve járok spinningre, pontosabban spinraicing-re. Spinning-el formálhatod a combod, karod, hátad, nagyon jó erőnlétnövelő. Nekem a hasam, pl. semmit nem változott-régen is volt és most is van egy kis pocim, ezért a hasizmokat külön érdemes eddzeni. Óra közben figyelj oda az ellenállásra és ha a pulzusod "elszállna", mindenképpen vegyél vissza az ellenállásból és pihenj.

Táplálkozás: javaslom, hogy eddzés előtt 1-1,5 órával már ne egyél nehéz ételeket. Ha mégis eszel, akkor csak könnyen emészthető ételt. Fontos, hogy eddzés közben mindig legyen nálad elegendő ásványvíz és ha nincs a teremben szőlőcukor, akkor azt is vigyél magaddal. Óra után 1 órán belül nem javasolt enni (ezzel az óra hatékonyságát növeled). Én este járok órára, ezért eddzés után már nem nagyon eszem (de van, hogy egy 1 zsemlét, v. kiflit megeszem).

2009. nov. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

:D az elsö válaszolónak üzenném hogy az az 1 zsemle vagy kifli rontja el az egészet :D


én sportoló vagyok! általában edzés előtt 1.5-2 órával nem tanácsos enni!ha eszel akkor a csokit ajánlanám!én is azt szoktam versenyek előtt is!!!

nem a csoki az ami a legveszélyesebb hízásnál!hanem a szénhidrát!

Azt tanácsolom hogy vedd vissza vagy teljesen szüntesd meg a kenyérfélék fogyasztását!inkább müzliket fogyassz!

ne feledkezz meg a folyadék pótlásról sem!mind edzés közben és napközben is!mindig legyen nálad egy üveg ásványvíz!táskában,kocsiban,mindenhol!és idd is meg :D ne csak cipeld!:D

jah és a vacsiról annyit h én a délutáni edzések után (aminek este v vége) már csak leveseket eszek v salátákat! :)

2009. nov. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!