Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi kérdés (ek)?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mr.Kütyü kérdése:

Randi kérdés (ek)?

Figyelt kérdés

a 3. randi következik,és ha megcsókolnám a leányt, akkor utána bevallom, hogy szerelmes vagyok belé... és ezután?(ezen a randin) lehet-e még csók? mi lenne a beszédtéma? mert kicsit fura lenne ha megvan a csók,és a szerelem bevallása aztán meg: ja amúgy milyen zenéket szeretsz?


2.ezutáni randi(k) után szabad "bárhányszor" csók? ésazokacsókoknakisilyen "óvatosoknak" kell lenni? vagy csak odanézni éd lecsókolni?


a lány 14 én 15.



2013. aug. 24. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megcsókolhatod de nem odanéz és rögtön hanem szép lassan lehet, hogy az egész randi előbb utóbb csak csókokból áll majd láttam már ilyet is, de kérdéseket nem tudok mondani mert nem ismerlek de ne ilyen sablonos legyen semmikép hogy kedvenc film vagy zene inkább sztorizzgassatok milyen vicces dolog történt aznap veled stb...
2013. aug. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi! a zenés téma csak példa volt. akkor így írom:

kicsit fura,lenne ha.megcsókolom, bevallom hogy szerelmes vagyok belé majd elkezdem mondani: képzeld tegnap ez-meg-ez történt...szóval mi lehet az alábbi esetben (első csók) után a beszédtéma?

2013. aug. 24. 13:56
 3/7 anonim ***** válasza:
öö szerintem ne vallj szerelmet egyből
2013. aug. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Marko polo ***** válasza:

Netán a periódusos rendszer még fel nem fedezett elemeinek létéről való boncolgatás talán eltereli a szót, de ha ez nem működik még mindig lehet beszéllni a hüvely gombáról ...

Nos tényleges válasz : őőő ,,, hát fura ha akkor meg utánna elkezded dícsérgetni, de ha viszont szerelmet vall akkor meg úgy se tudom

2013. aug. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés, ezen már én is gondolkoztam. Egyébként spontán kéne jönnie valaminek ezután. Vagy neked, vagy a párodnak.
2013. aug. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és jó ötlet megdicsérni utána, hogy jól csókol vagy valami hasonlóval?
2013. aug. 24. 16:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Csokold meg! :-) En is 14/L vagyok a baratom meg 15/F es ö engem mar az elsö randinkon megcsokolt es azota nem nagyon tudunk leallni .. :-)
2013. aug. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!