Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha már egy jó ideje találkozga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már egy jó ideje találkozgatok valakivel, de elméletben még nem vagyunk együtt, akkor számon lehet kérni a hűséget?

Figyelt kérdés
2013. aug. 24. 17:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mi történt eddig köztetek?


Amúgy szerintem nem nagyon lehet így számon kérni :S

2013. aug. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát számon éppen nem kérném a srácot, ha olyat tenne, de lehet akkor vissza is táncolnék a dologból, hogyha már úgy érezném, hogy sínen vagyunk, és ő még mondjuk közben kitalálja, hogy kefél 1-2t valakivel. Azért egy idő után, még ha "hivatalosan" nem is jártok, szerintem némi hűség jár a potenciális barátnak/barátnőnek így megelőlegezve.


De ez az én véleményem.

22L

2013. aug. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ha nem a párod, akkor legfeljebb barát, vagy ismerős... szóval ilyen mélységig lehet a hűséget számon kérni... nem azt, hogy kivel fekszik le, de ha megígéri, hogy találkoztok, és nem tartja be, mert valaki mással találkozik, akkor azért ugyanúgy kioszthatod... elvégre hülyére vett, és ezt egy barát nem teheti meg... ha akarod, ezt nevezheted hűségnek.
2013. aug. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem. Maximum lelépsz, ha valami nem tetszik. szerintem nagyjából lehet tudni, kinek hol a határ. Így ha elég komolynak érzi a dolgot, nem kavar mással
2013. aug. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kábé három hónapig találkozgattunk a csajjal, nagyon bírtam, de nem akarta engedni a szexet, sőt igazából teljes bizonytalanságban tartott, hogy komollyá válik-e a dolog. Muszáj volt közben a szükségleteimet máshol kielégítenem, és nem volt lelkiismeret furdalásom miatta. Igaz, nem is meséltem ezt el neki. Aztán szorosabbá vált a viszonyunk, és akkor már nem kellett emiatt eljárnom sehova...
2013. aug. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
nem.
2013. aug. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Minimálisan, inkább jelezni, hogy rosszul esik, ha másokkal is találkozgat. Én nem kérném számon, hiszen nem vagyunk egy pár.
2013. aug. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Van szex is rendszeresen, csak eddig nem éreztük szükségesnek, hogy megbeszéljük, mit is akarunk kihozni ebből. Viszont holnap megy gólyatáborba, és nem tudom, mire számítsak...
2013. aug. 24. 17:42
 9/12 anonim ***** válasza:
nem,de kapcsolatot sem kezdenék vele
2013. aug. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Semmikor sem lehet számonkérni a hűséget!!!!!!!!!

Azért csak tenni lehet.

Úgyhogy ne legyem lelkiismeretfurdalásod.

2013. aug. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!