Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi legyen a Facebookos téma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen a Facebookos téma?

Figyelt kérdés

Egy-két éve ismerek egy lányt, meg az egész családját, nagyon rendesek, 25 km-re laknak, egy másik településen. Néha megyünk kirándulni velük (a két család), de ilyen elég ritkán fordul elő a szülők munkája miatt. A nyáron talán 3-szor indultunk útnak.

Már régóta kinéztem magamnak a lányt, csak akkor még hogy is mondjam.... éretlen volt, de most már eléggé megkomolyodott. Nem bánom hogy már ilyen régóta ismerem, mert nem olyan típus, hogy pár nap után felszedi valaki, meg inkább a lány barátaival szokott lógni. Mind a ketten 15 évesek vagyunk.

Arra gondoltam, hogy ráírok Facebookon, na de miről beszélgessünk így elsőnek? Mert élőben szoktunk beszélni, de most ahogy elkezdődik az iskola, csak neten lehet majd elérni, mert más iskolába járunk, más busszal :/


Előre is köszönök minden választ... meg hátra is :)



2013. aug. 24. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
A tevepata, ha már úgyis olyan menő.
2013. aug. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ASOT ***** válasza:
Itt már villámlik szerintem esni fog, jó lenne mert száraz a föld.
2013. aug. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2013. aug. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez egy kicsit beteg :D
2013. aug. 24. 22:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Pl., hogy a faszbuk gáz....
2013. aug. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pl. az útról,hogy mennyire várod.

Vagy,hogy simán csak miújság vele.Utána jön minden magától.

Vagy,ha vannak,akkor régi emlékek,nyaralásról:)

2013. aug. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Végre egy normális válasz :D köszönöm.


Egyébként azon gondolkoztam, hogy mi lenne, ha csak megkérdezném hogy van-e kedve beszélgetni... végül is miért ne... :D

2013. aug. 27. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!