Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány, az első pillanat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, az első pillanattól kezdve tetszik nekem, mit tudnák tenni, hogy nehogy valaki megszerezze előlem?

Figyelt kérdés
Nem akarok én nagy szerelmet, csak szoros barátságot, mert még csak 13 éves vagyok, de ebből a barátságból később kialakulhatna a szerelem is. Légyszives segítsetek!
2009. okt. 30. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Tanulj meg helyesen beszélni, mert arra buknak a lányok (nák-nék helyes használata és barátai)
2009. okt. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Először is nem árt közölni a kiszemelttel, hogy ki van szemelve. E nélkül honnan tudná? Még az is lehet, hogy viszonozná, ha tudná. Így viszont leléphet bármikor bárkivel, hiszen nem tud róla, hogy Te mit érzel.


Ne rohand le, mint egy hadsereg, de kezdj el közeledni, ha tényleg ezt akarod!

2009. okt. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Te tetszel neki?
2009. okt. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Öld meg.

Ez a legbiztosabb.

2009. okt. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
14:44 ez nem vicces :S
2009. okt. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha csak barátként tekintetek egymásra, akkor simán lehet "úgy" is barátja, attól függetlenül, hogy jóban vagytok. De amúgy egyszerű, barátkozz össze vele! Beszélgessetek, tanuljatok együtt, stb. (csak előbb, ahogy valaki bölcsen leírta, tanulj meg beszélni, mert anélkül elég nehéz beszélgetni :D)!
2009. okt. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Felénk a "tudnék"-ot igy szokták mondani.
2009. okt. 30. 17:29
 8/8 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat,sok tippet kaptam tőletek.
2009. okt. 30. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!