Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Angliai magyarok számára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Angliai magyarok számára tudok online társkeresőt ajánlani?

Figyelt kérdés
14 hónapja élek a szigetországban, de eddig nem nyílt lehetőségem az ismerkedésre, randizásra. Most úgy döntöttem, hogy a neten keresztül próbálok társat találni, de nem ismerek egyetlen olyan oldalt sem, ahol az Egyesült Királyságban élő magyar fiatalok ismerkedhetnek egymással. Tudtok segíteni?

2013. aug. 25. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Angol lányok miért nem jók?
2013. aug. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Angliában élnél tudnád a választ kedves 1-ső:DD
2013. aug. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért mi a baj velük?:D
2013. aug. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Először is, elnézést kérek, amiért elgépeltem a kérdést, a "tudok" természetesen "tudtok" lett volna, sajnos figyelmetlen voltam.

Angol lánnyal már próbálkoztam, de sajnos még nincs annyira jó nyelvtudásom, hogy egy idegenajkúval (pláne, ha neki az angol az anyanyelve) belevágjak egy komoly kapcsolatba.

2013. aug. 25. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!