Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkeresőn a nők milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn a nők milyen szemmel nézik a képeket, mit néznek rajta? (Elsősorban társkeresőt megjárt hölgyek válaszait várnám. )

Figyelt kérdés

Egy társkeresőn az első benyomás a fénykép. Meglátjuk a másikat a listában, és pillanatok alatt eldöntjük, hogy rákattintsunk több információért, vagy nem. Ennek a mechanizmusát szeretném jobban megismerni. Itt és most csak a kép által keltett benyomás érdekel, egyéb tulajdonságok, adatlap stb. nem.


Azt hallottam, hogy a pasasnak nincs képe, akkor halott ügy. Gondolom azért, mert a szégyenlősség nem túl vonzó tulajdonság.


Mondjuk, hogy fent van Kiss Béla, és képet is rakott ki. A nők látják a listában. Mi alapján "ítélnek"?


- Van kép, vállalja magát -> pozitív

- Igényes a kép (pl. nem részeg fetrengést mutat, nem késsel pózolós stb.) -> pozitív

- Normális minőség, nem tükörbe belevakuzott, nem lóg ki Béla fél feje stb. -> pozitív


Figyelnek efféle részletekre, vagy csak arra, hogy tetszik-e nekik a Béla ránézésre? Amennyiben utóbbi, akkor akár részegen késsel pózolós kép is lehetne, a lényeg, hogy az arcberendezés a nő ízlésével kompatibilis legyen? (Azaz melyik mérvadóbb, a kinézet, vagy a kép "körülményei"?)


Számít-e, hogy ha a kép valami eseményt ábrázol, akkor mi az, számít-e a jellege, vagy csak a rajta szereplő a fontos?


Bármilyen, a képes témához való hozzáfűznivalót írhattok, nem csak arról, amibe belekérdeztem. Köszi.


2013. júl. 7. 10:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet állapítani jópár dolgot egy kép alapján, de esetek 80%-ban ha helyesnek tartják az illetőt, mind1 hogy tibetben egy tigris hátán ül, vagy otthon a gép előtt..
2013. júl. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem érdemes társkeresőzni. Múltkor láttam egyik lány ismerősömnél, hogy óránként jelzett a mobilja, hogy írt valaki neki társkeresőn. Amikor beregisztrált naponta 50 levelet is kapott. Ha az ember össze szedi magát és élőben megy oda, már nagyságrendekkel nagyobb az esélye egy nőnél.
2013. júl. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

"Amennyiben utóbbi, akkor akár részegen késsel pózolós kép is lehetne..."


Ennyire azért nem mindegy! Egy szép pofi miatt nem tudnék szemet hunyni afelett, hogy az illető szociopata.


Ne legyen barmulós, pózolós kép, ha az illető magát komoly, értelmes, megbízható embernek tartja és hasonló társat keres.

Persze ha nem ilyet, akkor oly mindegy.

2013. júl. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a tekintet nagyon fontos, hogy egyáltalán kellemes-e a szemébe nézni. Ha nem, az kizáró tényező.


Emellett kizáró tényező még:

- ruha nélküli fotó

- intim fotó

- selfshot

- elforgatott kép (aki annyira gyökér, hogy egy fotót nem tud elforgatni, az nem fogja megütni azt az értelmi szintet, amit keresek)

- painttel levágott/kisatírozott ex barátnő/ex feleség (nem viccelek, volt már, aki az esküvői képét tette ki

- csücsörítés

- részegen buliban pózolás

- autóval pózolás

- üres tekintet


Nagyjából ennyi, lehet, hogy kihagytam valamit. Ha nincs kép az valóban kizáró tényező, hiszen akkor azt gondolja az ember lánya, hogy valami takargatnivalója van (pl házas).

2013. júl. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Eszméletlen jó kérdés :) Jót nevettem.

Tehát, ami fontos egy mondjuk normálisabb nőnek:

- ne legyen menőző a kép, pl: ne autó előtt, mellett, nyaralóban, pálmafák alatt stb...ez hivalkodó, és a 99 % csak melléállt egy Ferrarinak :)nyilván nem az övé

- ne legyen rajta valami nő, még akkor sem, ha az tesó, rokon stb. Aki nézelődik, az nem tudja, hogy ki az a nő, akár barátnőnek is lehet gondolni, elég tré...

- ne legyen homályos, látszódjon rendesen

- ne csak napszemüveges kép legyen, annyira lohasztó, mikor nem látod a másik szemét, ráadásul ez sunyiságra, bujkálásra utal

- ne legyen rajta gyerek. Már bocsi, de nem érdekel, hogy milyen cuki az unokaöccse, ha meg az ő gyereke, akkor írja ki, hogy van neki, ugyanis ez is elég fontos befolyásoló tényező, mármint, hogy van-e gyereke

- ha haverokkal bulizós a kép, de kulturált legyen, és ne 5 csöcsös macával körbeölelkezős

- ha nincs foga, akkor mosolyogjon, hogy látszódjon, hogy szét van rohadva a pofája, mert akit ez zavar (pl:engem), az nem fog vele leállni, akit pedig nem zavar (pl: Mónika-show szereplők), az legalább tudja, mihez tartsa magát

- nem kell a tetkókat bemutatni (oké, hogy szépek, izgatóak, de a tetkóval pózolás szánalmas)

- nem érdekel a pénisze (még...), ne azt tegye már ki profilképnek

- lehetőleg mosolyogjon, az megnyerőbb

- ne magát fotózza tükörben

- nem kell feszíteni, totál gáz

- a nagyon beállított, művészi képek, vagy ilyen fekete-fehér, ilyen-olyan keretes, műtermi beállított képek is gázak

A jó kép:

- legyen rajta egyedül, látszódjon az arca, teste (alkata), minden zavaró tényező mellőzésre kerüljön, nem kell a körítés


Hirtelen ennyi jutott eszembe. Ja, és van tapasztalatom a netes társkeresésben :)

2013. júl. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A jót nevetés mellett/ellenére korrektül le is írtad a gondolataid. Köszönöm. A többieknek szintén.
2013. júl. 7. 11:09
 7/16 anonim ***** válasza:

Van tapasztalatom a társkeresőzésben.

Röviden összefoglalva a képeken elsőként az illető arcát nézem meg, mert az is nyújt számomra egyfajta képet az illető kisugárzásáról.

A tekintete, ha nem látszik, mert eltakarja vagy túl távoli a kép és igazából szinte semmit nem látni belőle csak kontúrokat, akkor nem érdekel, mert azt úgy veszem, hogy rejtegetnivalója van.

Ha önmagát fotózza valaki a tükörben, azt meg valamiért szánalmasnak tartom, tehát nem tudnék rá olyan szemmel nézni, hogy FÉRFIT lássak benne.

Kisgyerekes fotót csak az esetben tartom normálisnak, ha vele együtt van fent, amennyiben az a saját gyereke, de más rokon gyerekkel ne pózoljon, mert az számomra nem normális egy ilyen oldalon.

Ahogy az egyik válaszoló már megfogalmazta, hogy olyan képet, ahol más nővel van fent, aki nem tudom, hogy ki lehet, szintén a "felejtős" kategóriába sorolja az illetőt, ahogy az is, ha full részegen vagy alkoholos üvegekkel körülvéve egy rendetlen helyen van fotózva.

Ha nincs képe fent, akkor is szoktam adatlapra kattintani, mert a képe lehet az illetőnek akármilyen jó is, ha az adatlapjából le tudom szűrni, hogy teljesen másképp látjuk a világot, no meg képet akkor is kérek, ha arra kerül a sor, hogy az illetővel levelezni kezdünk. 31N

2013. júl. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

soha nem ítélek elsőre, én úgyis kezdtem már, hogy ott képet nem láttam, megvolt az oka, hogy miért nem tette ki a képét

nekem a beszélgetés a lényeg, hogyan ír és mit, egy-két levélből sok mindent le lehet szűrni, ki milyen

így ezek után már érzékelem, mire számíthatok N

2013. júl. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Elég egyszerű a válasz, legyen helyes a képen.

Sokat írtak már a többiek, azért én egyet még hozzátennék. Naná, hogy mindenki a legjobb képét teszi ki. De azért ismerjelek már fel a képen. Ne 10 évvel ezelőtti kép legyen, hanem lehetőleg friss.

Nekem az volt a tapasztalatom, hogy sokan feltettek magukról valami előnyös fotót, aztán amikor találkoztunk, szinte meg sem ismertem, hogy ő volt az. Az egyik fiú konkrétan bevallotta, hogy 10 évvel ezelőtti a fotó. Aztán csodálkozott, hogy nem akartam vele többet találkozni.

Én így ismertem meg a férjem, kb 2 év keresgélés után. Vele úgy kezdtem el levelezni, hogy neki nem volt fent fényképe. Mert rájöttem, hogy nem is az a legfontosabb. Mindenkinek van egy csodaszép műtermi fotója, a kép után is érhet csalódás, így inkább a személyiségével törődtem. 1 hónap levelezés után küldött egy fotót magáról, és hát le voltam lombozva. Nem is azért, mert csúnya volt, de kb. úgy nézett ki a képen, mint aki mindjárt felakasztja magát. Ha felteszi ezt a képet, soha nem írtam volna neki. Így viszont azt gondoltam, adok egy esélyt. Találkoztunk, és nagyon kedves, mosolygós volt. Mondtam is neki, hogy azért azt a képet máskor ne küldje el senkinek.

2013. júl. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
ez tök jó történet, köszönöm. Mondjuk valószínűleg kuriózum, ha képe se volt, és ráadásul te írtál neki. Mi alapján szúrtad ki éppen őt?
2013. júl. 7. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!