Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, a kóros önbizalomhiány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a kóros önbizalomhiány kizáró ok?

Figyelt kérdés
Ha a srác, annak ellenére hogy jóképű, vicces meg nagyon okos is, csak egy nagy nullának érzi magát.
2009. okt. 30. 19:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem
2009. okt. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
én két éve vagyok együtt a barátommal, aki nem az a csajokkedvence arcú, de nekem nagyon tetszik, és szintén egy nagy nullának érzi magát. tehát, nem kizáró ok, addig amíg nem folyamatosan erről nyafog. nyilván megvan az oka, hogy annak érzed magad. próbálj változtatni rajta, ez biztos neked sem jó...
2009. okt. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem:) sőt kicsit jó is
2009. okt. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

de ha a srác okos, jóképű vicces stb...akkor mér van önbizalomhiánya?:)

Am nálam nem kizáró ok

16L

2009. okt. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%

nem kizáró ok...de azért lehet egy idő után idegesítő ha mindig rázni kellene beléd a magabiztosságot...

jó lenne ha majd figyelnél erre...sokan vannak akik még nálad is szerencsétlenebbek...mégis megvannak valahogy

úgyhogy több önbizalom..hiszen nincsenek is rossz tulajdonságaid is..

honnan tudod hogy jóképű vagy? mondták neked már sokan?

2009. okt. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem de ha a dolog átcsap depibe akkor nagyon nehéz helyzetbe kerülsz.
2009. okt. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 éves fiu vagyok és semmi gond nemlenne velem.Márkás jo cuccaim vannak és a fejem formája se ronda.Nincs bajszom semmi csak annyi hogy ragyás a fejem és ez pl nekem nullára viszi az önbizalmam.Éshogy miért?mert mikor puszit kéne adni egylánynak rosszul érzem magam mert arra gondolok hogy aki lány megpuszil az undort érez és ezigy tök kellemetlen:SElég ragyás vagyok...Érted és ugy nemakarok puszit adni hogy aztgondoljam hogy ez a lánynak nagyon nemesik jol:S
2009. okt. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

De persze ha lenne csajom akkor nemlennék önbizalalmatlan.Ez értelmes volt?nemtom

Ha tetszem egy lánynak nincs önbizalom hiány csak ismerkedés szempontjábol meg beszélgetésnél amikor közel vagytok és akkor kellemetlen és szarulérzem magam

amugy erre van megoldás?elözö

2009. okt. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

nálam az a legnagyobb baj, hogy ha megtetszik egy lány, akkor úgy érzem, nem érdemlem meg őt, mert ő az igazi.. :S

ezt nem tudom legyőzni, inkább hozzá sem szólok mert úgy érzem nem érdemlem meg a válaszát sem

2009. okt. 30. 20:21
 10/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kizáró ok. Legalábbis nekem nem. :)
2009. okt. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!