Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bénító önbizalomhiány! Valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bénító önbizalomhiány! Valami javaslat?

Figyelt kérdés

Nehezen beszélek emberekkel, főleg ha arra kerül a sor, hogy egy olyan lánnyal elegyedjek szóba aki számomra tetszetős is (gyakorlatilag görcsbe rándul a gyomrom), az, hogy lépjek is esetleg az meg szinte végképp lehetetlen. Mindig azt érzem, hogy útban vagyok, és hogy aki velem beszél, az pedig csak jóindulatból teszi. Eléggé komoly vagyok, tanulmányaimban sikeres és annak ellenére, hogy ennek pozitív hatással kéne lennie, valahogy az ellenkezőjét érzem. Bennem van a hiba, hogy állandóan ezt érzem, vagy tényleg ennyire kilógnék a sorból?


18/F


2011. júl. 7. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Gyerekkorodban nem értek sérelmek emiatt? Mert lehet, hogy azért nem tudsz feloldódni. Én is ilyen vagyok, csak én lány vagyok.
2011. júl. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok,jó tanuló,de nem merek közeledni senkihez.Még sosem volt pasim. 16/L
2011. júl. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon egyszerű:)

Menj ki a városba, ülj le egy parkban, vegyél egy újságot és olvasd, érezd jól magad, és ha látsz egy lányt tartsd vele a szemkontaktust addig amíg ő el nem kapja a tekintetét, minél tovább néz a szemedbe annál valószínűbb, hogy tetszel neki, csináld ezt egy hétig, ettől megjön majd az önbizalmad hiszen látod hogy észrevesznek a lányok.

Utána menj oda midnen nap 5 lányhoz, csak megkérdezni emnnyi az idő: bocsi, meg tudnád nekem mondani mennyi az idő? ezt mosolyogva - xy óra -köszi szia

csak ennyi, ezt is egy hétig csináld és megszokod, hogy nem harapnak a lányok:D

Utána már simán odamersz majd menni felszedni őket.

21f

2011. júl. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
én is sokáig gy éreztem! mára már javult az önbizalmam, és a barátkozás is könnyebben megy. szerintem próbáld meg elkergetni ezeket a gondolatokat, hogy csak útban vagy stb. próbálj meg nyitottabb lenni, figyelj oda másokra, a beszélgetésekre és próbálj bekapcsolódni. ne ítélj elhamarkodottan, próbálj meg mindenkihez pozitívan viszonyulni. ha buliban vagy, egy kis alkohol is oldhat a kedveden :D ne csak azokkal a csajokkal beszélgess, akik külsőre bejönnek neked. minél több lánnyal dumálsz, annál több tapasztalatod lesz ezen a téren is.
2011. júl. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
17:01 : ez igen, komoly edzésterv, tetszik :D
2011. júl. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Első: A gyerekkori dologba valamennyire beletaláltál. Jó tudni, hogy azért nem vagyok egyedül ilyen problémákkal.

Harmadik: Tényleg jó kis edzésterv, és szerintem megpróbálom majd alkalmazni.

Negyedik: Nem igazán iszom. A többit pedig mondani könnyű, de ami a megvalósítást illeti az nehezebb, de amit az előtted lévő írt az egy jó megoldást jelenthet.

2011. júl. 7. 17:27
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen voltam régebben.

Éveken át állandóan szekáltak az osztálytársaim és teljesen elment az önbizalmam. Nem mertem beszélgetni senkivel mert attól tartottam hogy lenéznek és csak szánalomból beszélgetnek velem. Eltelt azóta sok év és most minden megváltozott. Azóta én vagyok a legnagyobb dumájú ember a környéken. Én úgy tettem túl magam ezen a problémán ,hogy a másik városba vagy faluba mentem kikapcsolódni ahol nem ismernek. Próbáld ki és figyeld meg hogy sokkal oldottabb leszel. Hiszen ott új lappal indítasz. Bár nekem az is belejátszott a csajozásba hogy kisvárosba éltem és mindig lealáztak a csajok előtt az osztálytársak ismerősök. Persze azért hogy ők legyenek a menők. Azóta már kinőttem a várost bevertem pár fejet és én nézek a kocsimból lenézően az egykori osztály társaimra akik menők voltak de mostanra lezüllött kubikoló csövesek lettek.

Az élet kárpótol mindenért téged is. Ez legyen neked egy pozitív példa.

2011. júl. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Dorian Grey válasza:

Mintha csak a saját jellemzésem olvastam volna..

A választ viszont nem igazán tudom,talán elsőre próbálkozz olyan lányoknál akik nem is tetszenek annyira,hátha velük szemben nem fogsz izgulni,és ha összejött 1-2 ilyen lány akk több önbizalmad lesz olyanoknál akik tetszenek.

2011. júl. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem fontos lenne, hogy növeld az önbizalmad, hitesd el magaddal hogy jó sràc vagy és akkor már magabiztosabban fogsz fellépni a csajok előtt. De ezt vmi pszichológus féleség biztosan jobban tudja nálam :D.
2011. júl. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!