Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy barátnőm aki nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátnőm aki nagy dilemmában van, mert nem tudja eldönteni, hogy ha valaki több pasival randizik az r*bancnak számít vagy nem?

Figyelt kérdés
2013. aug. 26. 14:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hátömm szerintem nem de ha minddel kavar akkor már igen 16/f
2013. aug. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha csak ismerkedés szintjén vannak, akkor nem, de ha füvel-fával csókolózik vagy többet is hiteget, akkor igen.
2013. aug. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

egy barátnőd,mi?

Határeset.

2013. aug. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha a randi az csak randi, találkozás beszélgetés, akkor teljesen normális. Ha több, tapi csók stb, akkor az már az ő dolga.
2013. aug. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen lényegtelen, hogy mások mit mondanak. Lesz, aki annak tartja, mások nem. A lényeg, hogy a saját lelkiismeretével hogyan tud elszámolni. Én is több pasival találkozgatok, de egyikkel sem alakult még semmi, és mindenki tud róla, hogy nem egyedül van képben (volt olyan, aki ezt nem tudta elfogadni, vele nem is találkoztunk többször).
2013. aug. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem adom fel..: Tényleg csak egy barátnőm, nem rólam van szó. :) Ha magamról kérdeznék akkor úgy írnám, mi értelme lenne itt másra hivatkozni. Azért így tettem fel a kérdést, mert én magam nem tudtam rá válaszolni neki.
2013. aug. 26. 14:40
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha csak randizik, akkor nem gond. Ha elkezd kavarni, csókolzgatni, tapizni, szopni stb., akkor már rib1ség.
2013. aug. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Úgy van ahogy a többiek is írják: ha már van testiség, akár csók is, az eléggé ribis dolog, na meg ha hitegeti őket, az is.

Ez a helyzet egyedül úgy korrekt (ha már ilyen dolgok vannak), hogyha mindenki tud róla, hogy nem ő az egyedüli jelölt.

Én is voltam már így, elfogadták a szitut, és nekem se volt lelkiismeretfurdalásom, ez csak így működhet (és így se hosszútávon!!!) Ha valakin látszik, hogy esély van rá, hogy kapcsolat legyen a dologból, akkor a többieket illik lekoptatni...

2013. aug. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Szerintetek mennyi idő után lehet eldönteni, hogy lesz-e a dologból kapcsolat vagy sem? Mostanában annyira nehéz eldönteni, hogy mit akar a pasi. Hány randi után lehet ezt eldönteni? Vagy meg kell várni amíg a pasi hozza fel a dolgot? Mert sajnos manapság a férfiak nagyrésze már csak dugni akar... (Nem tinik vagyunk, szóval 25 fölött. :) ) Előre is köszi a válaszokat.
2013. aug. 26. 14:50
 10/14 anonim ***** válasza:

randevú=találka


És nem feltétlenül kizárólag társaskapcsolatra jellemző.


Haverokkal, és barátnőkkel is lehet randizni:D

2013. aug. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!