Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan állítsam le, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állítsam le, hogy ne zaklasson?

Figyelt kérdés

sziasztok.van egy problémám ami egyre elviselhetettlenebb(remélem jól írtam le:).van egy szomszéd fiú aki teljesen rám van kattanva. a hugával nagyon jóba vagyunk és így gyakran vagyok náluk.ilyenkor bejön beleszól abba amiről beszélünk és nem lehet kiküldeni(186cm év 100kg körül van)vagy kitolni.piszkál aztán ha felmegyek feljön könyörögni ha menjek le.ha lemegyek folytatja.msn-en folyton ír.múltkor itt volt egy barátja aki nekem bejött és mint később kiderült én is neki.amikor felmentem otthon és beléptem a gépre felvettem azt a barátot és 1x csak arról kezdett írni,hogy miért nem akarok járni a szomszéddal.én meg nem értettem .később kiderült,hogy a szomszéd srác mondta neki ,hogy hagyjon engem békén mert mi jártunk és most csak szünetelünk inkább segítsen megint összehozni minket.ami nem volt igaz.ráadásul aszülőkre se számíthatok mert például az anyukám adta meg a telefon számomat a szomszédnak a másik anyuka pedig jót nevet ezen.moziba voltma és felhívott ,hogy miért nem mentem le.24-szer(!) hívot és 7 smst küldött.ha a hugával egy fiúrol bezsélünk akkor miután felmegyek kifaggatja a hugát a fiúrol(a hug mesélte és megigérte h nem mond semmit).mit tegyek?

14/L


2009. okt. 30. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
nem írtad jól egy t-vel kevesebb:). verd pofán izomból meg nem is értem minek van fent ő neked msnen.
2009. okt. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
tilsd le msnenrol vegyél egy uj kártyát és nézd levegőnek mikor ott van :d mást nagyon nem tudok vodafonál most vn ingyen kártya és kapsz hozáá 10000smst is asszem :D
2009. okt. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kicsit durva a gyerek, de szerintem szeret. :D Ne bántsd. :) Próbáltad már, hogy normálisan beszélgetsz Vele, kedvesen? :) Lehet akkor "lenyugodna" csöppet.
2009. okt. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy ismerősöm is pont így járt. Az a srác már betegesen zaklatja... elég nagy gizdaságokat művel többek között a kaputelefonnal (O.o). Nem akarok rád ijeszteni de miket vissza hallok az érintett lánytól az a redva sem áll le amíg bizarr körülmények közt el nem veszti az egyik karját... Nem tudok mást mondani mint h nagyon vigyázz magadra. Remélem nincs igazam és szociálisabb embert fogtál ki akivel beszélgetni is lehet.

Sok szerencsét!

2009. okt. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha nem nagy pofátlanság megkérdezhetem hogy hívják a srácot ?

Előző hozzászóló.

2009. okt. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

nem akarok mindenből újat csinálni mert ő hülye.szeretném e nélkül leállítani.nem csinálhatom meg ,hogy ki sem mozdulok nehogy találkozzak vele.még eszembe se jutott ,hogy letiltsam:$de jó ötlet:D.

hát én 20cm-rel és kb 50kg kevesebb és nem ütném le...:)

már beszéltem vele és azt mondta abbahgyja.hát nme hagyta.megkérdeztem miért csinálja ezt velem azt mondta mert szeretne velem járni.én mondtam nem azt mondta békén hagy.hát nem.e-mailban elküldöm vagyis megnézem eltudom-e.

2009. okt. 30. 23:29
 7/10 A kérdező kommentje:
jaa és köszi a válaszokat:)
2009. okt. 30. 23:30
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérj meg egy Fiú ismerősöd akivel jóban vagy. Hogy csináljatok úgy mintha járnátok és veresd meg de ha 100kg akk olyan nehéz nem lehet összerakni csak figyelni kell nehogy nagyot lökjön:D
2009. okt. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem olyan fontos :) Csak lehet ismerlek és gondoltam rákérdezek.

23:00 voltam


9

2009. okt. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szia! Egyik barátom mondta, hogy téged is zaklat egy fiú.

Nálam szinte ugyanez a helyzet, nekem is a szomszédom és a hugával én is jóban vagyok és ő is mindig szaglászik azután hogy mi miket beszélgetünk. Tudja, hogy van barátom és már neki is ajánlgatott másik lányokat hátha engem otthagy. Hetente kb. 3szor jön oda hozzánk felcsönget a kaputelefonon és elmeséli nekem hogy mi történt vele aznap vagy a hétvégén és, hogy neki milyen problémái vannak. Eleinte próbáltam segíteni neki, de egy idő után már többször sírtam miatta, mert már nembírtam tovább. Nekem is fent volt msn-en és akárhányszor letiltottam vagy letörlötem mindig átjött és megkérdezte, hogy miért nem vagyok fent men-en. és már ez megy több hónapja. kb.1-2 hónapja amikor már tényleg elegem volt belőle megmondtam neki, hogy engem nemérdekel és húzzon el és annyit értem el vele hogy gyakrabban jött...mindig elmondom neki, hogy ne zaklasson és nem érti és nemhogy békénhagyna de mondja tovább a magáét. Én már belefáradtam, de egyszerűen már nem tudok vele mitkezdeni úgyhogy minden héten látom elmondja a problémáját és utána elmegy. Mondjuk volt amikor anyukámat zaklattam amikor én nemvoltam otthon úgyhogy tényleg nagyon beteg egy gyerek avgyis nemis gyerek mivel ő 20 éves én meg 14 vagyok. De mondjuk ő nem teljesen normális van valami betegsége, le is van százalékolva. Úgyhogy én nem tudom, hogy te hogy vagy azzal a fiúval, de ennél biztos nem rosszabb és szerintem hogyha neki megmondod az igazat hogy nemigazán szeretnéd ha zaklatna vagy akár bármi közötök lenne egymáshoz akkor biztos békén hagyna. Nekem több hónap kellett, hogy rávegyem magam, hogy elmondjam neki az igazat, de minél tovább halogattam annál rosszabb volt. Gondolom neki nincs semmilyen problémája és fel tudja fogni ha azt mondják neki, hogy nem. Nem valószínű, hogy ugyanazzal van dolgunk tehát remélhetőleg leszálna rólad.

2009. nov. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!