Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kikezdett velem az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikezdett velem az egyik legjobb barátnőm. A gond annyi, hogy én is lány vagyok. Hogy állítsam le?

Figyelt kérdés

Főiskolások vagyunk most, és általános iskola alsótagozat óta vagyunk barátnők...Engem csak és kizárólag a pasik érdeklik, eddig őt is, de egy buliban smárolt egy csajjal és azóta megbolondult. Tegnap délután találkoztunk és végig arra célozgatott,hogy mivel mindketten szinglik vagyunk csinálhatnánk együtt pár dolgot...azt hittem viccel, de folyton bókolt, dicsért és nem hanyagolta a témát. Megmondtam,hogy sajnálom,de nekem csak a pasik kellenek, de ebből se akart érteni,hogy legalább csókolózzunk...

Hogy állítsam le úgy,hogy nem bántom meg és megmarad a barátságunk?? Kezdek félni tőle, de annyi év barátságot nem szeretnék elveszteni:S


2010. nov. 5. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez már nem lesz olyan barátság mint régen. Ha te nem akarsz semmit, ő pedig igen, akkor ez olyan mint egy fiú-lány páros, ilyenkor az egyik fél úgyis többet érez a másik iránt.
2010. nov. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Próbáld ki! Mit veszíthetsz? Lehet hogy ha te is smárolsz vele, utána már te sem tudsz leállni:)
2010. nov. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
14%
Csókolózzatok, aztán nyaljátok ki egymást, dugjatok vibrivel, aztán a videót küld el nekem! XD
2010. nov. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Előzőnek: tudod nem mindenki olyan beteges ebben a mai világban mint te. Ha nem akarja, mint ahogy fent le is írta, akkor ne próbálja ki!

Ne beszélj vele, kerüld egy darabig. Abból tudni fogja, hogy neked nem esett jól a közeledése. Idővel ha észhez tér, vagy megérti a te helyzetedet, akkor újra lehettek barátok.

2010. nov. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Szia! Szerintem ne hagyd magad, ami nem fér bele az ember értékrendjébe, azt nem kell erőltetni. Ha csak hóbortos lett, akkor majd megjön az esze újra, de ha rákattant a dologra (ami valószínű, akkor másnál fog vigasztalódni majd a következő buliban. Szerintem vége a baraátságotoknak. (de ne legyen igazam, mert ritka az ilyen hosszú barátság ma már)
2014. aug. 10. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!