Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, érzitek csók közben, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, érzitek csók közben, ha egy lány még nem csókolózott?

Figyelt kérdés
És ha egy lány nagyon bejön nektek, kiábrándító, ha rosszul csókol?

2013. aug. 27. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogy :)mind2 nem
2013. aug. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem az első csókom alkalmával azt mondta a fiú, hogy nem is gondolta volna, hogy nekem tényleg ez volt az első, mert jól csináltam. Szóval valószínűleg nem lehet feltétlen megmondani. :)
2013. aug. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyilván van mikor észre venni, de szerintem semmit se számít az, hogy valaki hogy csókol..;)
2013. aug. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én igazából még nem smároltam..mert félek a dologtol de nem tudom miért.:/
2013. szept. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát, én lány vagyok és nagyon is érzetem, amikor végre megcsókoltam a barátomat, hogy neki az az első... és hát mit ne mondjak nem volt egy nagy ász a dologban... de azóta próbálom szelíden a jó útra terelgetni :D

Amikor én csókolóztam először, én is rettenetesen béna voltam.... de azt hiszem gyorsan sikerült felvennem a fiúm ritmusát (konkrétan a második csókunknál....) , és azóta jól megy

2013. szept. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!