Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A barátnőmnek nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek nem akarok szólni, tudja meg mástól, ne foglalkozzunk vele?

Figyelt kérdés
Netes oldalon ismerkedtünk meg. A srác írta, hogy az a lány, akivel írogat, nagyon csúnyán behülyítette, de reménykedett abban, hogy lesz köztük valami, bár a lány találkozni sem akart vele. Aztán mi beszéltünk cseten, és kiderült, hogy mekkora s..kavaró az a lány, aki nem mellesleg a "barátnőm" is volt. De csak volt. Még az exszemmel is lefeküdt a szakításunk után. Mindenkinek jobbra-balra hazudozik. Én már nem is akarok vele beszélni. Ám de azzal a sráccal találkoztunk, és a végén randi lett belőle (nem volt csók). Nagyon jól éreztük magunkat. Már a következő randira is elhívott. A lány pont akkor koptatta le a srácot, amikor mi taliztunk. Otthon a fiú megírta neki, hogy azzal fog foglalkozni, aki érdekli őt (rám értette). Már erre is bepöccent a "barátnőm", hogy miért nem vele.
2013. aug. 27. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmi köze nincs hozzá a barátnődnek,kivel jössz össze.Amúgy meg úgyis meg fogja tudni előbb-utóbb,ezen kár stresszelned.
2013. aug. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

Tudod, ha ezt az adott lány irta volna rólad, akkor elhinném neked,hogy sz.rkkavaró a másik, de mivel te irtad, igy elég gáz rádnézve:D


Az egész kérdésed a szarkavaráspodról árulkodik, és az külön egy misét megér ahogy pocskondiázod a másik nőt.


Önmagadat minősitetted.

2013. aug. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én utólag tudtam meg azt, hogy ő lefeküdt az exszemmel, akit szidott. ő azt mondta ennek a srácnak és másoknak, hogy nálam volt múltkor. miközben nála voltunk. és mikor lerázott engem a lány, mert megbeszéltük, hogy talizunk, kiderült, hogy csak azért, mert csetelt srácokkal. és én nem is tudtam arról hogy ők ismerkednek!!! szóval akkor ki a sza.rkavaró??
2013. aug. 27. 13:27
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

3 Bocsi, de egy ilyen nyitó kérdés után azt sem hiszem el amit gondolsz.

Számomra egy olyan ember aki igy nyilvánul meg más emberről-mint te a kérdésedben-szavahitetlen, hiteltelen mindenben.

2013. aug. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
58! Azt se tudod miről van szó. De már egy kicsit unalmas, hogy valamelyik nap egyik kérdésemhez ugyanezt a szöveget írtad és máshova is. Ha nem tetszik, lehet keresni más kérdést, és ott szidni a kérdezőt! ;)
2013. aug. 27. 13:34
 6/9 A kérdező kommentje:
én vagyok a szavahihetetlen? érdekes. barátnőm az exemről olyanokat mondott, ami nem is volt igaz. mert rákérdeztem. minden fiút hülyít. senki sem áll vele szóba. szerintem ez mindent elmond róla. én pl. legutóbb májusban ismerkedtem. de nem csinálok olyanokat mint ő. gondolom az is hihető, hogy a lány, egyszer ezt mondja máskor meg mást. meg már nem azért, de nem kezdünk olyannal, aki éppen az ismerősünkkel, barátunkkal járt. én ilyet pl. sose csináltam. ő ezzel pedig szépen hátba döfött. mikor elmesélte, csak meglepett, de többet nem tartom úgy a barátnőmnek.
2013. aug. 27. 13:38
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

6 Ne haragudj, de ezek után amit itt produkálsz, egy szavadat sem hiszem.


Részemről balra el..

2013. aug. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
te nem vagy komplett normális... :D :D Más kérdéseknél is értelmetlen válaszokat adsz. Gyerekes vagy ahogy osztod itt az észt. :D
2013. aug. 27. 13:42
 9/9 A kérdező kommentje:
mellesleg majd pont az fog érdekelni, hogy hiszel-e nekem.... :D :D :D :D
2013. aug. 27. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!