Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek mi a véleményetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szbcsi449 kérdése:

Nektek mi a véleményetek? Mire lehet gondolni és számítani, hogyha egy lány több találkozó után, azt mondja, hogy inkább barátok maradjunk, mert a barátság örök és a szerelmek jönnek és mennek? Kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés
2013. aug. 27. 16:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem jössz be neki, de nem akar megbántani.
2013. aug. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem jössz be neki csak nem bunkó.
2013. aug. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nem akar járni veled
2013. aug. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Fél a kapcsolatoktól, kötődési problémái vannak. (Ha nála a szerelmek jönnek-mennek, akkor az erre utal.)
2013. aug. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egyik legközhelyesebb duma a világon. Lekoptatós. És még álszent is. Amúgy a barátság sem örök sajnos nagyon nem.
2013. aug. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

semmi jóra, kötődésfóbiás

meg nem fogtad meg igazán... ha annyira szerelmes lenne sutba vágná az elveit ahogy énis tettem évek és vagy 100 elszalasztott lehetőség után

találsz valaki mást... minél előbb lépsz túl rajta, annál hamarabb

2013. aug. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én amúgy arra biztatnálak (gyakorló kötődési problémásként), hogy barátkozz vele, mert egy kötődési problémásnál a barátságból tud csak szerelem kialakulni, igaz, hosszabb idő alatt. Ha van rá 4-6 hónapod, akkor érdemes belefeccölni... Komolyan, tapasztalatból írom.
2013. aug. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A csaj nem akar Téged.Ennek semmi köze a kötődési problémához,egyszerűen nem kellesz neki,és kész.Persze ezt így nem akarja a szemedbe mondani,inkább kitalált valami nyálas kifogást,hogy ne sértődj meg annyira.Ez van.
2013. aug. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek egyet. Ha nekem valaki nem jön be, és tudom róla, hogy többet akar, akkor nem ajánlok fel neki barátságot sem. Mindkettőnkkel kiszúrnék...

Valószínűleg TÉNYLEG értékes embernek tartom, akihez elvileg tudnék kötődni is - idővel. Nekem több ilyen barátom van, akikről tudom, hogy esetleg kialakulhat valami köztünk, ha nincs erőltetve a dolog.

Aki viszont nem jött be egyáltalán, semmilyen szinten, azt barátnak sem tartottam meg.

2013. aug. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem jössz be neki, csak nem meri megmondani.
2013. aug. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!