Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy 24 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 24 éves férfi mennyire érett? (akár egy párkapcsolatra, de inkább általánosságban véve)

Figyelt kérdés
2013. aug. 27. 17:55
 1/6 ETNIES000 válasza:
A legutolsó tapasztalatom alapján egy 24 évest még fiúnak neveznék. Persze ez egyén függő. Egy párkapcsolatra már elég érett kellene legyen, a legtöbb az is, azok a huszonévesek, akiket ismerek ilyen szempontból megbízhátóak, de még úgymond nem bulizták ki magukat. 30 fele kötelezik el magukat komolyabban. De ezt abszólút embere válogatja, általánosítani nem tudok. 18L
2013. aug. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyén függő. Lehet felelős férj, cégigazgató, szórakozó egyetemista vagy gyerek is.
2013. aug. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
szerintem 24 évesen mar eléggé érett kellene legyen
2013. aug. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egyén függő
2013. aug. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 26 vagyok de még egyáltalán nem érzem magam érettnek.
2013. aug. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintetek mikor ernek meg a ferfiak a szexualis kapcsolatra? Mert szerintem sokan sohase.
2013. szept. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!