Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kinek kell egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek kell egy párkapcsolatban kezdeményezni? Általánosságban kérdezem.

Figyelt kérdés
Lehet, hogy leragadtam valamilyen elmúlt korszakban... de szerintem ez a szerep a férfié. Ti hogyan jöttetek össze a párotokkal? Ki tette meg az első lépés(eke)t?

2013. febr. 6. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Adtam neki jeleket, de ő lépte meg az első lépést.
2013. febr. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érted a párkapcsolat kialakulása ELŐTT kinek kell kezdeményeznie? Illik a férfinak, elvégre ő a férfi, de az se baj, ha a nő kezd. De én férfiként azért úgy érzem, hogy egy férfinak nem illene beszarinak lennie.
2013. febr. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Nincs olyan hogy kinek KELL. Aki akar. az kezdeményez, nem hiszem hogy ez valami szabályról szólna. -.-
2013. febr. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs szabályhoz kötve. Egy kapcsolatban az egyik fél mindig egy picivel jobban szereti a másikat. Akinek erösebbek az érzelmei az kezdeményezzen...
2013. febr. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

2-es, igen, nyilván így értettem. Ha már kialakult a kapcsolat, akkor adok-kapok/kapok-adok elv érvényesül, ahogy egy ismerősöm szokta mondani. :)

Nem szabály feltétlenül... de szerintem is legyen már bátorságra a férfinak megtenni az első lépést.

2013. febr. 6. 12:56
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs erre szabály. Az kezdeményez, aki előbb látja a lehetőséget. Van olyan hely, ahol működik ez az elgondolás.
2013. febr. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát... ízlések és pofonok. Lehet, hogy csak én vagyok maradi ezek szerint. :) ...de nálam bevált ez a fajta "hit". Na de abban azért én is egyetértek, hogy kell lökdösni őket hátulról, de a kapcsolatnak (szerintem!) mindenképpen jót tesz, ha "hivatalosan" a férfi lépett először. Neki több lesz az önbizalma tőle, a nő meg férfiasabbnak láthatja őt. Vagy tévednék? Mit gondoltok?
2013. febr. 6. 13:13
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha valakinek elfogadják a közeledését, az biztos, hogy jót tesz az önbizalmának. De ez hogy jön ahhoz, hogy nem szerint ki kezdeményezzen? Férfinak is, nőnek is jót tesz a plusz önbizalom.
2013. febr. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez most olyan, hogy boldog lehetnél életed szerelmével, de csaj vagy és nem mondod meg neki, hogy szereted, a srác meg félénk, akkor hagyod a p*csába az egészet, mert nehogymár te kezdeményezzél?

Szerintem ez elég maradi dolog.

2013. júl. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, a kapcsolatot a férfimnak illik kezdeményezni, de valahol a nőn fog múlni, hogy ezt ő is észrevegye!
jan. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!