Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha olyan sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha olyan sráccal akarok randizni, akivel csak látásból ismerjük egymást, és nem minden közös ismerősünk jófej?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki tetszik. Látásból ismerjük egymást, nemrég megjelölt facebookon ismerősnek, én visszaigazoltam. Még nem beszélgettünk szemtől szembe, de szeretném megismerni jobban, esetleg járni is vele. Vannak közös ismerőseink, közülük néhánnyal nem vagyok jóban, egy emberrel annyira nem, hogy félek, hogy képes lenne próbálkozni, hogy hazugságokkal tönkretegye a kapcsolatunkat, ha esetleg összejönnénk.

Mi a teendő ilyenkor? Tényleg nagyon bejön az a srác és szívesen megismerkednék vele.. nagyon gáz lenne, ha én mennék oda hozzá? A nyáron is lett volna alkalmam erre, de akkor nem tettem a fiú kezdeményezzen alapon, de ő akkor nem kezdeményezett. Tetszhetek neki én is? Vagy egyoldalú a dolog és ne is reménykedjek?



2013. aug. 28. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
én sohasem kezdemênyezek :)) hât..ha gondolod próbáld meg lehet hogy összejön.de lehet hogy nem
2013. aug. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én sem kezdeményeznék. de ha félénknek ismered a srácot, akkor megpróbálhatod. és ha normális, akkor nem az után fog menni, amit más mond neki
2013. aug. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!