Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Homoszexuálisok szoktak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homoszexuálisok szoktak nyilvánosan randizni?

Figyelt kérdés
Úgy értem fiúk szokták egymás kezét fogni a parkba vagy lányok smárolni az utcán?
2013. aug. 28. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Amerre élek rendszeresen.
2013. aug. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor szerencsés környéken lakok ilyen téren :D
2013. aug. 28. 19:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi nem szoktuk . Általában nem járunk nyilvános helyekre. És ti szoktatok nyilvános helyen randizni?? ;)
2013. aug. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mi se csak oda ahol kevesebb ember van. Strand, piac, kocsma ;)
2013. aug. 28. 19:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy ha két ember együtt van, az éppen meleg e, vagy éppen randizik?

Miért ne? Lehet, hogy melletted a buszon áll két ember, aki éppen randin van egymással és mennek valahova.

2013. aug. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

MOn ez talán még nem annyira szokás, csak kevés közegben: pl. meleg bárban, vagy közeli barátok között? Éjszaka buliból hazafelé néptelen utcán..? (találgatok csak, nem volt még meleg kapcsolatom)


Berlinben éltem valamikor, 'érzésre' azt mondanám, a melegség bevállalása ott igen gyakori(Bp.-hez képest), de azért nem annyira mutatják ki mint egy átlagos heteró pár, a kézenfogva sétálas sem annyira gyakori mint fiu+lány között.

De azért: Berlinben láttam már éjszaka, 'oldott hangulatban':) férfiakat csókolózni(senki le se sz*ta), és ott a kézenfogva járás bizonyos környékeken teljesen elfogadott, és elég kevés helyen lenne belöle "baj" (rossz hírü negyedekben ettöl is tartozkodnék).

Munkahelyemen (egyetem) is volt egy srác(~30), teljesen 'out' volt, de azért amikor együtt látuk a barátjával nem voltak annyira nyíltan gyengédek mint egy lány&fiú tudna lenni.

Fiatalabb diákok között is ismertem pár meleget (mind külföldi volt, nem helyi), de nem tudom már, hogy pl. jártak-e kézenfogva (Egyiknek elötte halt meg a barátja:(

(Berliniek nemrég választották 3.ra Wowereitet polgármesternek, aki meleg)


Ugy tippelem, 'még világabb' városokban London, Toronto, NY, még több olyan helyszín, szituáció van ahol a szexuális vonzalom kimutatása elfogadott melegek között is, ezeket a helyeket nem nagyon ismerem.

Londonban egyszer nappal láttam egy ~18 éves srácot szerelmesen megcsókolni a barátját, aztán virtually *átlebegett* az úttesten - ó a szerelem:DD kb. bevilágította az utcát, de sztem senkit nem zavart...

2013. okt. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!