Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A homoszexuálisok honnan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A homoszexuálisok honnan tudják, hogy kihez érdemes oda menni próbálkozni nála?

Figyelt kérdés
Az mindegy,hogy férfi,vagy nő.De elég ciki lehet/lenne,ha olyannál próbálkoznak,aki a másik oldalon játszik,nem?
2012. szept. 5. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyan speciális helyeken ismerkednek ahol jó eséllyel csak melegek vannak.
2012. szept. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Túl sok homoszexuális embert nem ismerek (vagy csak nem tudok róla :)), de úgy láttam, általában ügyesen ráéreznek arra, hogy ki játszik az ő oldalukon és ki nem.

Ha tévednek, akkor ez van. Elutasítást kaphatnak ugyanúgy melegektől/leszbikusoktól is, mint ahogy ez a heteroszexuálisoknál is megesik.

Én személy szerint nem érezném cikinek, ha egy leszbikus bepróbálkozna nálam, a férfi oldalról páromat kérdezve azt a választ kaptam, hogy ő sem érezné annak. Ha barátságos a közeledés, nem erőszakosan nyomul valaki, akkor nem hiszem, hogy cikis lenne a dolog.

2012. szept. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Például diszkréten a szemébe nézel, és szépen rámosolyogsz.

Látható egyből mi a reakciója.

Ha visszamosolyog, akkor talán meleg is lehet.

Ha elszégyenli magát, akkor is.

Ha rádnéz, de nem mosolyog vissza inkább amolyan furán néz akkor nem meleg.


Persze, csak feltételezni lehet az ilyen jelekből.

2012. szept. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok az,csak érdekelt a dolog,hogy hogyan oldják meg...Elég macerás lehet.
2012. szept. 5. 13:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem is izgatott a kérdés, így én megkérdeztem egy meleg lánypártól, h mégis honnan tudtátok, h a másik nem hetero? Azt mondták, hogy ők ezt csak úgy megérzik. Apró pillantásokból, mozdulatokból amire senki nem figyel, de ők igen. Kinél mi. Magyarán: Csak úgy jön.
2012. szept. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát remélem,most nem sértek meg senkit,de a mozdulatokról,egy-egy ferde mosolytól vagy csak a túlságosan igényes kinézetről(smink,feneket kiemelő nadrág stb) nagyon látszik ha meleg a pasi. nőnél talán a rövid hajú,nagyon fiús lányok meg eleve van egy olyan perverz nézésük. meg ahogy viselkednek társaságban saját és ellenkező neműekkel.
2012. nov. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!