Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy aki nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy aki nekem tetszik, annak én nem, viszont akiknek én tetszem, ők pedig nekem nem jönnek be?

Figyelt kérdés

Aki nekem bejön csaj basszus, az rendszerint nem is tudja hogy a világon vagyok, vagy abszololut nem vagyok az esete.

Bezzeg aki meg nm annyira tetszik nekem, majdhogynem futnak utánam.

Pl magasságban:

nagyon szeretem, kedvelem az alacsony, vékony lányokat. Erre mindig az 170 körüli csajok találnak meg. igaz ők is vékonyak, de akkor sme olyan az egész testfelépítés. Az alacsony csajok édesek, minden olyna pici rajtuk, és törékenyek...:)

Nah pont ezeknek emg valamiért nem jövök be..:/ (178 cm vagyok)

De nemigazán értem hogy aki 170 magas, azmeg akkor miért nem a 180 meg a fölöttiekre hajt?!

de ez csak egy a sok szempont közül...

nah meg a cigánylányok..fuhhmár...állanóan bezsologatnak, huhh dejolnézel ki, enyém lesze egyszőőőő meg ilyneek..XDDDD



2013. aug. 30. 09:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
lel
2014. nov. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!