Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy srác, öhm megkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác, öhm megkeres facebookon írogat, de egyszer eltűnik, akkor ne várjam hogy többet keressen?

Figyelt kérdés
Szóval nem rég bejelölt egy srác facebookon, visszajelöltem ő rögtön írt, sokat kérdezgetett rólam stb. stb. Hát beszélgettünk, hétvége felé megkérdezte merre leszek. Nem találkoztunk mert én pont tánc fellépésen voltam sokkal messzebb mint ahol lakom. Egyik nap este, úgy köszönt el, hogy valamikor beszélünk személyesen. Na most én erre egy ok-ot tettem, no meg elköszöntem.
2013. szept. 1. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:

ebből még lehet bármi

szerintem írj rá most te, lehet csak arra vár

2013. szept. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem szeretjük, ha csak egy "ok" a válasz. :'(

Minimum egy mosolygós fejecske.

Egyébként lehet nem jöttél be neki

2013. szept. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ne csak annyit írj hogy ok.. pár lánnyal elég nehéz beszélni emiatt.... nincs téma ami érdekelné őket és konkrét választ sem adnak
2013. szept. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!