Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HelpMERoland kérdése:

Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel régóta (ovi óta) nagyon jó barátok vagyunk. Én azért szeretnék lépni barátságból, kapcsolatba.

Szeretném elhívni valahová, de nem tudom, hogy hogyan reagáljak majd a találkozás közben. Mondjam el neki, hogy kedvelem? Bár azért rajta is látom, hogy úgymond közeledik felém. Szóval mit tegyek? Normális válaszokat kérek. 14/f



2013. szept. 1. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
mondd meg
2013. szept. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Hanariko ***** válasza:
ne mond el rögtön. ha igent mond az elhívásra, valószínűleg ő is kedvel, oda meg már nem kellenek nagy vallomások, majd minden megy a maga útján. (ha összepasszoltok)
2013. szept. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Elhívom és majd minden jön a maga útján.

2013. szept. 1. 16:03
 4/8 A kérdező kommentje:
És még egy kérdés. Ha találkozunk hogyan köszönjek neki? Puszi vagy ölelés?
2013. szept. 1. 16:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Puszi vagy ölelés... Hmm jó kérdés. Mennyi idős vagy?
2013. szept. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
14
2013. szept. 1. 17:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyik sem! Vagyis, ha engem hívnának el, nem örülnék, ha ölelkezni kéne vagy puszilkozni. A legjobb barátnőmmel, barátommal sem szoktunk.Csak köszönj neki simán, nem kell szerintem, az olyan, hogy is mondjam, kellemetlen. A lány mennyi idős?
2013. szept. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
14 szintén
2013. szept. 3. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!