Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek! Valaki ismerkedne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szbcsi449 kérdése:

Hölgyek! Valaki ismerkedne komoly kapcsolat céljából? 26/F

Figyelt kérdés
2013. szept. 2. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Üdvözöllek új internet felhasználó! Erre vannak már egyéb, speciális oldalak, ahol mások is társat keresnek. Ajánlom használd a google nevű keresőt ezek megtalálására.
2013. szept. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vannak. 78/N
2013. szept. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van itt egy ismerkedés kategória. Én is azt gondoltam, hogy megpróbálom. Kár volt. Megírtam, hogy 20 éves lány vagyok, meg egyebeket, és kaptam hideget, és meleget egyaránt. a válaszok fele fényezte magát, hogy ő milyen okos, és kedves, nem úgy mint itt mások. Ezt talán nem kellene mondani, mert majd ezt én döntöm el , ha esetleg taliznánk. Aztán írtak a Trollok is. Na az aztán kedves dolog volt. Látom az első két válaszoló sem a kérdéseddel foglalkozott, hanem helyre akar tenni. Jöttek azután a privát üzenetek, Na aztán azokat kellett volna látni, olvasni. Borzasztóak voltak azok, akik írtak. Azok is borzasztóak voltak, akik kedvesen írtak. Lúzerek tömkelege között csak egy két értelmes levél érkezett. Még lányok is írtak. Az értelmes , kedves levelezők is mind álca mögül írtak és már mind eltűnt a süllyesztőben. Volt egy, akivel randit is megbeszéltünk. Negyed órát vártam rá a megbeszélt helyen, de nem jött. Azután írt még egy levelet, hogy látott, és tényleg szép lány vagyok. Ennyi. Hogy miért nem jött oda hozzám, az máig rejtély.

Ezért én is azt írom, hogy hiú ábránd itt társat találni.

2013. szept. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztos akad valaki....:P ;) 22/L
2013. szept. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!