Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt egyedülálló lábimádó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt egyedülálló lábimádó csaj?

Figyelt kérdés
Szívesen randiznék vele komoly kapcsolat céljából.

2013. aug. 13. 09:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
Senkinek nem akarom megbántani az érzéseit. De szerintem ez a lábfétis egy akkora hülyeség. Bocsi mindenkitől.
2013. aug. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Neked hülyeség,de másnak ez egy csodás élvezeti forrás.
2013. aug. 13. 10:08
 3/15 anonim válasza:
Fiú vagy?
2013. aug. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Még hozzá heteró...
2013. aug. 13. 15:31
 5/15 anonim ***** válasza:
nem fog működni a kettő együtt úgysem. vagy kapcsolatot akarsz, vagy élvezetet. a kettő max a te károdra menne, ha keresnél egy férfias, agresszív csajt, de az nem úgy fogja neked csinálni, hogy élvezd...vagy ha egy perverz csajt találnál, az meg neked lenne túl egzotikus. bár én sem értem, mi ebben a jó dolog, van 1 ismerősöm, aki szintén szereti. 1x már elhatároztam, hogy poén kedvéért kipróbálom szépen csendben. tapasztalat alapján van, akinek nem fér bele, van, akit nem is akarok megkérni, mert nem akarom a fogam otthagyni, illetve volt olyan, akinek hasonló gondolatai támadtak, csak sokkal extrémebbek. én meg csak erre lennék kíváncsi, cserében nem fogok szerepjátékokba belemenni, mert az meg szerinte jó dolog stb.
2013. aug. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%

ha véletlenül 2 jelentkezik, az egyik lehet az enyém? :D

kitartás, nekem is hasonlóak a céljaim :)

2013. aug. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%

"ez a lábfétis egy akkora hülyeség"


Szerintem semmi nem hülyeség, amit mind a két fél évez.És ezt nem lábimádóként írom :)

2013. szept. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Létezik lányban is ilyen? Én nem tudok róla.
2013. szept. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nekem már volt lábimádó barátnőm.
2013. szept. 30. 23:20
 10/15 anonim ***** válasza:
48%
Hiszem ha látom. És kinek a lábát imádta?:D
2013. szept. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!