Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mostanában nagyon féltékeny a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában nagyon féltékeny a pasim! Mivel tudnám neki bebizonyitani azt, hogy szeretem és, hogy sosem csalnám meg?

Figyelt kérdés

lécccy irjatok mert nagyon FONTOS és SÜRGŐS lenne!!!!!!!!!!!!!

Előre is köszi mindenkinek!!!!

Ha lehet sokan irjatok!!!!!!!!!


2008. júl. 2. 07:39
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

semmivel. sajnos.


a féltékenységnek semmi köze a szerelemhez.

birtoklási vágy és kisebbrendűségi érzés meg önbizalomhiány


nem azért féltékeny, mert te ilyen, vagy olyan vagy, hanem azért mert ő ilyen. te a saját viselkedéseddel max. azt tudod elérni, hogy nem szolgáltatsz okot neki. Azaz gyakorlatilag bebörtönzöd magad.


Hosszútávon a dolog csak akkor működik, ha igazi szolgalelkű vagy és beéred emberi kapcsolatok szempontjából egyedül a pasiddal. Egyébként elöbb-utóbb ki fog borulni a bili.


Szerintem dobd ki. Igaz, hogy ezzel kvázi őt fogod igazolni, de legalább lehetőséget fogsz kapni egy normális kapcsolatra.

2008. júl. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%

Azert nem lehet ezt igy mondani h normalis es nem normalis...meg egybol nem lehett azt mondani hogy "dobd ki"...azert egy olyan kapcsolatban ahol a felek szeretik egymast ez nem eppen igy megy!!!

En 10 honapja elek boldog kapcsolatban, amellett, hogy a parom allandoan feltekenykedik, "ez ki volt" "miert koszontel neki" "miert integettel neki" "ha nem leszek itthon biztosan majd..." stb stb...es nem azert van ez mert okot adtam ra...mondtam is neki h soha semmi okot nem adtam ra h megcsalnam, ugyh nem tudom milyen baja van...ja es azt szoktam csinalni, mikor jon az utoln szembe egy ismerosom (pl volt oszt. tars) s megkerdi nagy flegman h "na e ki volt, miert koszontel?" megmondom neki h azert koszontem mert vele szoktam csalni mikor eppen nincs itthon:D persze ilyenkor koppan neki h kar volt megkerdezze...

A feltekenyseg pedig NEM CSAK annak a jele h nem bizik meg benned, lehet a feltes (NEM FELTETLENUL BIRTOKLAS) jele is, hogy nem akar elvesziteni, hiszen Te vagy neki a legfontosabb.

E miatt ne szakitsatok, mert ezt kulturaltan meglehet beszelni, ha nem megy az h poenkodsz akkor vedd komolyra a dolgot, es kerdezd meg h miert feltekeny. (valoszinu az lesz a valasza h azert mert nem akar elvesziteni) remelem segitettem sok sikert:) Udv

2008. júl. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha meggyőzni nem is tudod de érzékeltetni azért lehet hogy ő a legfontosabb számodra!Nem derült ki hogy a féltékenység miből ered, tehát hogy gyakran vagy-e más srác(ok) társaságába vagy csak szimpla féltékenység!Ha az elöbbi akkor be kell neki bizonyítanod hogy nem érdekel más és az se árt mégha nem is szeretnéd de egy-egy talinál mikor mással találkozol el kellene vinned magaddal hogy lássa a hűségedet...lehet hogy kényelmetlen egy kissé de szerintem meg tudod nyugtatni legfeljebb annak a másiknak is hívtok valakit. Ha viszont az utóbbiról van szó akkor meg kell neki mondani kerek perec hogy bizzon meg benned és higyje el hogy szereted. Lehet hogy ő nem azt gondolja hogy féltékeny hanem inkább félt, de akkor meg kell neki magyarázni hogy túlzásba viszi.Mond meg neki hogy a kapcsolat alapja a bizalom és ha kell mond el neki többször is hogy mennyire szereted és hogy boldog vagy vele!!Egy kiegyensúlyozott kapcsolatba ezt meg lehet beszélni (tapasztalat alapján)
2008. júl. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
16%

FŐZZ!

Az jó.

2008. júl. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!