Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felnőtt kezdő társastánc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt kezdő társastánc tanfolyamra szeretnék majd járni, ott milyen korosztály van? 25-től felfele? Jó ismerkedési hely.

Figyelt kérdés
25/f
2013. szept. 2. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Hello!


Társastánc az ismerkedésre talán nem a legalkalmasabb. Persze nem lehetetlen, csak vannak helyek, ahol társastáncnál nincs pár csere, párral kell menni stb.

Mondjuk ha olyasvalakivel mész el egy tanfolyamra, akit szeretnél jobban megismerni, úgy működhet.


Ha csak és kizárólag ismerkedési céllal vágnál neki egy tánctanfolyamnak én inkább salsát, vagy ha van akkor bachata tanfolyamot javasolnék.

2013. szept. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem csak ismerkedés céljából mennék, művelődnék és mozognék is. szerintem az általános műveltséghez hozzátartozik ha valaki tud egy-két tánclépést. :) Felhívtam az oktatót, mondta hogy egyénileg is lehet menni, fiúknak egyszerűbben találnak táncpartnert, mint lányoknak. Szóval milyen korosztályra számíthatok? Köszi
2013. szept. 3. 18:35
 3/3 anonim ***** válasza:

17-től 60-ig bárkire, de komolyan :)

Persze a huszon éves korosztály a döntő többség

2013. szept. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!