Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járnátok az osztálytársatokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok az osztálytársatokkal? (többi lent)

Figyelt kérdés

Kezdek teljesen beleszeretni az osztálytársamba,teljesen egy hullámhosszon vagyunk,pont az a fajta lány aki bejön mind külsőre,mind belsőre.

A gond csak az hogy az osztálytársam.Nekem sajnos van rossz tapasztalatom ezzel kapcsolatban még hetedik félévkor összejöttem az osztálytársammal,akivel utána szakítottunk és enyhén szólva nem volt utána olyan kellemes suliba járni.

A másik dolog meg az hogy alig ismerem 1 hete (új suli) nem akarom elhamarkodni már így 9.elején


Ti mit tennétek?



2013. szept. 3. 20:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. szept. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
33 fiú osztálytársam van,egy lány de az is elmegy fiúnak és én is fiú vagyok..szerinted? Xddd
2013. szept. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Soha, semmilyen körülmények között. Ennél talán már csak a barát/szerelmem dolog legrosszabb.
2013. szept. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

hát nem tudom...egyre jobban megismerjük egymást,annál jobban kezdek beleszeretni,nagyon szerethető lány

az ő részéről is látok érdeklődést

2013. szept. 3. 20:38
 5/19 anonim ***** válasza:
Nekem is van rossz élményem evvel kapcsolatban. Én szerintm nem mennék bele mégegyszer. Deee... ha csak egy hete ismered akkor ne siesd el. Várj még minimum 1 hónapot, hogy VALÓJÁBAN megismerd
2013. szept. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

nehogy... általában mindig szakítanak az ilyen fiatal párok... elég ritka, mikor a gimis évek alatt végig együtt maradnak. általában szakítás a vége, és aztán szívás lesz minden iskolai nap. meg az is rossz érzés lesz, ha esetleg beszerez egy másik pasit a lány a suliból, és minden nap látod őket együtt.

tegyük fel, hogy komolyan egymásba szerettek. de van 4 évetek együtt, amíg minden nap látni fogjátok egymást!! és ha esetleg elmúlnak az érzések/megromlik a kapcsolatotok/megcsal valaki valakit/ki akarja valaki mással is próbálni idővel vagy bármi, utána nagyon rossz érzés lesz a pofáját lesni minden nap, enyhén fogalmazva! inkább most fojtsd el az érzéseidet, és keress egy másik lányt, akit megszerethetsz, és nem jár az osztályodba (de még jobb, ha még a suliba sem jár).


4 év az sok idő! Még ha komolyan is gondolnátok, és mondjuk 2-3 évig ellennétek együtt, szinte biztos, hogy valamiben megbukik a kapcsolatotok, és szakítotok... Persze vannak kivételek, lehet hogy együtt fogtok megöregedni, ezt nem tudhatom. Dönts te, ez csak egy tanács. De én nem ajánlom.

2013. szept. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Soha nem járnék osztálytársal,mert ha szakitotok akor is minden nap találkozni kell vele
2013. szept. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

fúú hát nagyon köszönöm a válaszokat,nem gondoltam volna hogy ilyen megértő emberek is vannak itt :)


És ha ő is így érez,vagy kezdeményez akkor mit tanácsoltok?

2013. szept. 3. 20:54
 9/19 anonim ***** válasza:
Igen!:D
2013. szept. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ne járj :\
2013. szept. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!