Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan jönnétek össze, egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jönnétek össze, egy olyan sráccal, akinek kicsit fura a hobbyja? (részletekért katt. )

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác, akit már régóta tetszik, de a hobbyja elég furi. Konkrétan a buszok a hobbyja. Szoktam látni, hogy fotózza, nézegeti a buszokat és ismerőseit is kérdeztem és mondták, hogy főképp ezzel foglalkozik, de nem merek odamenni hozzá, az emailt meg cikinek érzem.... Ti mit csinálnátok?, mit javasoltok?

Az értelmes válaszokat előre is köszönöm. 18/L


2009. nov. 1. 23:11
1 2
 1/19 anonim válasza:

hello!hát igen az e-mail az érdekes, próbáld az msnt:)

de miért a hobbyán keresztül akarsz vele megismerkedni?

Inkább szedd össze a bátorságod és menj oda hozzá, légy laz,nyitott mosolyogj próbálj meg vele beszélgetni.. akár a buszokról pl.: hogy miért ezeket szereti

2009. nov. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%

Nem fura hobbi ám ez, mindenkinek más tetszik.

Attól még lehet rendes srác.

2009. nov. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%

Láttam már ilyet és ez nem túl jó jel..:D Bár lehet túl sok sorozatot néztem ami tele volt a csendes sorozatgyilkosokkal :D


Amúgy szerintem vedd fel msnre, első pár perc beszélgetés után úgy is kiderül, hogy az eseted e vagy sem. Ha meg igen akkor már a tali gyerekjáték.

2009. nov. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%

Te jó ég, nem az unokatesómmal készülsz összejönni? :D:D:D Hány éves ez a srác? Nem 22?

Keveredj mellé, és kérdezd meg, hogy mikor jön a busz! :P Vagy merre megy, megáll-e itt és itt, stb. Unokatesómból kiindulva, biztos fejből vágja a menetrendet! :P És lehetőleg mutass érdeklődést a közlekedés iránt! :D

De ha vannak közös ismerőseitek, megkérhetsz valakit, hogy mutasson be benneteket egy buliban, akárhol, habár, ismét unokatesómból kiindulva, valószínűleg nem egy bulis típus a srác.

2009. nov. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Hát én tapasztaltam már, hogy vannak igazi ilyen "buszmániások". Egyáltalán nem ritka ez hobbi, sok honlap is van tele buszképekkel, nem igazán értem mi fogja meg őket ennyire a buszokban, menetrendekben.Mondjuk én is ha minden igaz nemsokára buszosnak állok, de fényképezgetni, vagy menetrendet böngészni nem nagyon jutott még eszembe szórakozásból XD A szomszéd településen is van 1 abszolút buszmániás csaj, de neki sztem inkább a sofőrök tetszenek a kormány mögött, innen a hobbi XD
2009. nov. 2. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Jah, és hogy az eredeti kérdésedre is válaszoljak, sztem ah ilyen konkrétan adott a téma, akkor mindenképpen vmi busszal kapcsolatos dologgal menj oda hozzá, pl. h érdekelnének a képek, nem-e küldené át vagy ilyesmit, ettől nem kell neked is buszmániássá válnod, de kezdetnek jó lesz sztem :DDDD Sok sikert! Üdv!
2009. nov. 2. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
A busz is autó csakegy kicsit nagydarab, autób*zériában szenvedő faszikat meg csak láttál már? Tudod rájuk épül az egész autódesign ipar meg a versenyzéses sportágak. :D Semmi szokatlan nincs ebben, egy szépen rendbetett faros Ikarust én is megnézek, mert iparművészeti kaliberű a búrája!
2009. nov. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Valaki a buszokat nézegeti, valaki meg ezen a fos oldalon kér idegenektől útmutatást. Mindenkinek más a hobbija.
2009. nov. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szia! Melyik városban található a fent említett srác? Lehet, hogy tudok segíteni.
2009. nov. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
hát itt közlekkaron meg szinte csak ien elvetemültek vannak, na nem csak busz, de hajótól autón át vasút és repülő :D nincs ebbe semmi furi :)
2009. nov. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!