Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan jönnétek össze, egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jönnétek össze, egy olyan sráccal, akinek kicsit fura a hobbyja? (részletekért katt. )

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác, akit már régóta tetszik, de a hobbyja elég furi. Konkrétan a buszok a hobbyja. Szoktam látni, hogy fotózza, nézegeti a buszokat és ismerőseit is kérdeztem és mondták, hogy főképp ezzel foglalkozik, de nem merek odamenni hozzá, az emailt meg cikinek érzem.... Ti mit csinálnátok?, mit javasoltok?

Az értelmes válaszokat előre is köszönöm. 18/L


2009. nov. 1. 23:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
vegyél egy csini kis buszt
2009. nov. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A srácot Debrecenben szoktam látni. Körülbelül 20 év körüli lehet. Megpróbálok valahogy odamenni hozzá és kezdeményezni valamit. Az ismerőseit kérdeztem és ők mondták, hogy nagyon visszahúzódó, szóval ezért egy kicsit félek csak úgy odamenni, de próba szerencse :)
2009. nov. 3. 00:16
 13/19 anonim ***** válasza:

Én is ismerek egy ilyen embert és veszélyes fajta nagyon hosszasan és unalmasan képesek a buszokrol beszélni, de mutass felé érdeklödést kérdezz töle még ha valojában nem is érdekel a válasz, és nyert ügyed van.

Ja és nyugodtan odamehetsz hozzá, a buszimádok nem veszélyesek, bármilyen hülyeséget kérdezel töle a buszokrol örömmel válaszolnak, ja és általában szeretik a számitogépüket is tehát azon keresztül is mehet a kommunkiácio.

Ha véletlenül apád buszsoför szinte 100%-os a sikered :))

2009. nov. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
nem pozsonyi a srác?
2009. nov. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

kicsit autista jelleg, amikor valakinek ennyire beszükült az érdeklödési köre (értsd: egy dologra fokuszált)

mondjuk a buszmánia elég lájtos, hallottam már mosogép örültröl, vagy olyanrol, aki a sony video kamerák tipusszámozásárol készitett powerpointokat elsö számitogépén...azért nagyon furi, amikor ilyen emberekröl hallok, mert nem hinném hogy 12 féle ikarus áll benn a garázsban, vagy éppen videokamerák tonnaszám a szekrényben.azok már gyüjtök lennének, és az kicsit más jellegü.

2009. nov. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
buszon még nem dugtam, de van benne fantázia. hajrá!
2009. nov. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nincs a buszmániában semmi furcsaság. :) Én már csak tudom, hiszen én is buszmániás vagyok, imádom nézegetni és fényképezni őket. :)

A sráchoz pedig nyugodtan menj oda, és való igaz, hogy ha a buszokról kérdezel valamit, akkor szívesen beszél/mesél róla. Én is szívesen tartok "kiselőadást" bárkinek, aki kérdez, szóval hajrá, és csak ügyesen, nem lesz baj. :)

21/L

2009. nov. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem 2 ilyen osztálytársam is van, csak ők a villamosokra kattantak rá, de u.o. normálisak, mint bárki, viccesek és rendesek. Sztem megér egy próbát
2009. nov. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Hmm 17/F vagyok..

Szerintem elég hülye hobbbi de ha neki eztetszik:Dnyugodtan menny oda hozzá hiddel ha a csaj kezdeményez akkor tuti összejön nelegyél túl ideges habár ugyis azleszel szerintem lazán tedd meg:)ügyesen!

2009. nov. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!