Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Kizáró ok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kizáró ok, ha egy férfi valamilyen függő volt egy ideig, de már "tiszta"?

Figyelt kérdés
2013. szept. 4. 18:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Engem egyáltalán nem érdekel az emberek múltja. Se szexuális múltja se semmilyen. Ha valaki bízik bennem eléggé és elmondja, annak örülök, de én soha nem firtatom az ilyesmit.

Mindig az alapján ítélem meg az embert, ahogy velem viselkedik, amilyennek én látom, nem az alapján, amilyennek elmondják, vagy amilyen régen volt.

2013. szept. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nem kizáró ok. A volt barátom megismerkedésünk előtt 4 évvel nem csak füvezett, de kokainozott is... Aztán abbahagyta, de a fűről csakegy évvel azelőtt jött le, hogy összejöttünk volna. Nagyon jó volt a kapcsolatunk, ő is jó ember a mai napig, semmi gáz nem volt ilyen téren.

21l

2013. szept. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
És az sem befolyásoló tényező,hogy milyen függő?Mármint hogy mi a függőség tárgya.
2013. szept. 4. 19:51
 14/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk én személy szerint drogon meg pián kívül nem tudom, mik lehetnék be :D Nem jut eszembe semmi. Mondasz konkrétumot?
2013. szept. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
én szerencsejáték függő voltam sokáig,rengeteget nyertem,aztán egyre kevesebbet,majd egyre többet vesztettem,azután mindig amikor vesztettem,ittam(az ivás,olyan egy hónapig tartott,már a vége felé,és akkor sem hullarészegre,csak annyira,hogy ne érdekeljen,hogy mennyit vesztettem.)Ugyan kellet egy "kezdőlökés",de azután felhagytam mindkettővel,elég rövid idő alatt,és nagyon régóta se nem iszok,se nem hazárdírozok.
2013. szept. 4. 20:29
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a függőség gyenge jellemre vall, ami biztosan sokminden másban is megmutatkozik. Azért esélyt adnék neki, de nagyon keményen kellene tepernie, h meggyőzzön az ellenkezőjéről, valószínű a végén neki menne el a kedve tőlem.
2013. szept. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Attól függ!

Volt már egy drogfüddő barátom, aki alítólag, mielőtt megismerkedtünk volna, 6 hónapja tiszta, és a kapcsolat alatt egyszer-ketszer-háromszor kaptam el itt ott dugiban, aztán hagytam, mert a veszekedés nem tett jót egyiknek sem!

Az alkohol meg, volt alkoholista a családomba...

Nekem ennyi elég volt, ilyen háttérrel, nállam igen.

2013. okt. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nálam nem kizáró ok, feltéve, ha felvállalja, vagyis tőle tudom, és nem utólag mástól, véletlenül...
2014. jan. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!