Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Itt lakik egy fiu pár utcával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt lakik egy fiu pár utcával arréb. Nekem nagyon tetszik, nem mondom, hogy totál bele vagyok zúgva, de szívesen megismerném. Viszont nem vagyok az a nyomulós fajta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
nem szoktam kezdeményezni, mert sztem, ha érdekelném őt, akkor odajönne hozzám...multkor ugyanazzal a busszal mentünk, és néztem..ő 2szer is rámnézett, de semmi több..nem vagyok ronda csaj, de az a pasi egy félisten:P persze az izomgyurik 20 perc alatt 58ezerszer rámnéznek..... mit tegyek? 15 éves vagyok, ö 17-18 körül lehet....:)
2008. júl. 2. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
hogy ha mégegyszer együtt utaztok buszon akkor ülj mellé és beszélgess vele..pl.h te nem abba az utcában laksz? stb..stb...ha nem jön össze semmi komoly akk legalább egy barátság lesz.sok sikert:)
2008. júl. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is iyen félénk vagyok, mint Te. Szerintem nagyon jó az a buszos ötlet amit az előttem szóló írt. Mondjuk a tömegben "véletlenül" mellékeveredhetsz...megkérdezel v.mi semleges dolgot (pl. mennyi az idő). Ha elkezdtek beszélgetni, látod, hogy figyel rád akkor sztem jó úton haladsz. Ha nincs közös témátok akkor...hááát...nem hiszem, hogy sok értelme lenne. Hajrá!:)
2008. júl. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

TOVÀBBRA IS SZEMEZZ VELE,NEKI KELL MEGTENNI AZ ELSÖ LÉPÉST!!!!!!!!!15 éves vagy nem kell csüggedned,nem maradsz le semmiröl

lassu viz partot mos.

és lehet ha te nyomulsz,nem kellesz neki,mert nem minden pasi szereti a nyomulos csajokat.

lehet hogy csak vàrja a tökéletes alkalmat,hogy leszolitson

jàrj utàna,hovà jàr szorakozni,és véletlenül jàrj arra te is!¨¨¨

2008. júl. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok mint Te...csak én már beszéltem vele szórakozóhelyen..és én sem tudom mit tegyek :S
2008. júl. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia én fiu vagyok de szerintem nem baj az ha a lány teszi meg az első lépést :) proba cseresznye sok sikert
2008. júl. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!