Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszettem neki? Elrontottam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszettem neki? Elrontottam?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy fiú, jól érzem magam vele. A tavalyi tanévben állandóan kereste a társaságom, rám adta a pulcsiját, leste a kívánságaim, elhívott koncertre és én azt mondtam, hogy "talán", de végül nem mentem el. Nem merem a tudtára adni, hogy tetszik, mert ő egy belevaló, menő srác. Nem vagyok biztos benne, hogy neki tetszettem/tetszek. Nem merek lépni. Szerintetek? Mit tegyek? Egész nyáron nem láttuk egymást, elrontottam mindent?

2013. szept. 6. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit ne csinálj. Elmult.
2013. szept. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nem mondod :D ***** válasza:
Szerintem hagyd a fenébe. Ha bejössz neki, lépni fog. Ha meg nem jössz be neki, akkor csak pofára ejted magad...
2013. szept. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ha olyan menő srác akkor valszeg megmondta volna, szóval hagyd a francba
2013. szept. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

YOLO. You Only Live Once.:) Sztem te is közelíthetsz felé, azt tedd amit kell, hogy utána ne bántson az hogy "mi lett volna ha..". Ne légy gyáva, nincs mit szégyellned!

Általában az ilyen fiúk elvárják hogy a lányok szaladgáljanak utánuk, és a leírtakból nem tűnik trófea gyűjtőnek.

2013. szept. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!