Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meghívott magához vacsorázni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghívott magához vacsorázni. Mit vigyek?

Figyelt kérdés

Meghívott magához vacsorázni egy srác. Ilyenkor ugye illik vinni valamit, de mit? Nem nagyon iszik alkoholt (én sem). Még eléggé az elején járunk a randizgatásnak. Lefeküdni nem fogunk, úgyhogy ne azt írjátok, hogy gumit, vagy valami hasonlót.

Köszi


22L



2013. szept. 7. 16:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
magadat...
2013. szept. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

Bilincset. :)


Amúgy egy üveg bort esetleg. Vagy pezsgőt.

2013. szept. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Danusz ***** válasza:
Talán egy filmet vihetnél, amit együtt megnéznétek.
2013. szept. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
egy MP5-t!
2013. szept. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%
A barátodhoz mész, nem valami előkelő partiba. Nem kell vinni semmit, nem ez lesz az első alkalom, hogy valamelyikőtök átmegy a másikhoz... remélhetőleg. Magadat vidd, sem ő sem a szülei nem várnak el semmit az ég világon. Azzal okozod a legnagyobb meglepetést, ha viszel valamit. De, ha nagyon szeretnél vihetsz egy üveg bort az öregeknek. Elsősorban őket kell lenyűgöznöd, a srácot már sikerült...
2013. szept. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Valami finom csokit desszertnek?
2013. szept. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egy üveg pezsgőt vinnék, de ha elutasítod teljesen az alkoholt, akkor valami különleges üdítőt vagy spéci szörpö (ne röhögjetek, mert bejön) és valami nasit.
2013. szept. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nem a szüleivel lakik, így nem kell őket lenyűgözni. Amúgy de, ez lesz az első alkalom, hogy átmegyek hozzá, még ő sem volt nálam.

Amúgy én is a borra gondoltam, de mivel nem iszik, így szerintem elég hülyén venné ki magát. Lehet, hogy akkor marad a csoki vagy valamilyen nasi. Üres kézzel semmiféleképpen sem szeretnék menni :)

2013. szept. 7. 16:24
 9/14 anonim ***** válasza:
Süss sütit! :)
2013. szept. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A csoki és a film szerintem is nyerő. :)
2013. szept. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!