Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szülinapomra meghivott a...

CsAk SziVesen kérdése:

Szülinapomra meghivott a család vacsorázni étterembe. Diétázok már 1 hónapja és lement kb 5 kg. viszont rég nem ettem ennyit mint most. Halászlevet és másodiknak grillezett zöldséget natúr csirke mellel. Rosszul tettem?

Figyelt kérdés
félek hogy ettől hizni fogok.. már bánom:(

2013. ápr. 28. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi bajod. Ez midnkettő tökéletesen belefér a diétába, minden nap ilyeneket kéne enned.
2013. ápr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
tudom de nem tehetem hogy minden nap megegyem ezeket.. már csak az anyagi helyzetem miatt is. de vacsorát már egyáltalán nem szoktam enni 6 után.. és most picit lelkizek ezen:(
2013. ápr. 28. 21:25
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nincs ezzel baj! A második abszolút fogyis kaja, a halászlé pedig belefér, elvégre szülinapod van! Megérdemelsz néha egy kis finomságot!

Egyébként leírnád, hogy milyen egy átlagos napi menüd?

Ja, és boldog szülinapot! :)

2013. ápr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi. reggelire 1 szelet T kiörlésű kenyér. felvágottal. ebédre általában zöldség köret és valami hús hal stb.. és még este fele 6 ig fehérje bevitel tejtermék ilyesmi ... tehát alapból sok zöldség kevés gyümi sok hús, rizst semmit nem eszek pedig elvielg minőségi ch van benne. sok folyadékot iszok nem vizet, hanem bolero porral izesitem az cukor nélküli.. külön nem mozgok max kerékpározok. nekem eléggé jól reagál a szervezetem a diétára. 2-3 hónap alatt 20-25 kg minusz.. csak a megtartással van bajom:( leadom és egy idő után vissza szedem..
2013. ápr. 28. 21:41
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A Tk kenyér pl százszor szarabb fogyókúrában mint amit ettél!
2013. ápr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
tudom de azért 1 kocka szelet reggelira nem gáz.
2013. ápr. 28. 22:06
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tk kenyeret eszel, tejet iszol és édesítőszerrel telenyomott bolerot iszol, és ezen lelkizel, hogy normális kaját ettél? Érdekes hozzállás.
2013. ápr. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem irtam a tejet.. :)
2013. ápr. 29. 11:12
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
Tejterméket írtál, az tej, túró, joghurt, tejföl, sajt, de a laktóz mindegyikben jelen van különböző mértékben, így a fogyókúrának nem használ túlzottan, fehérjét sem tudsz belőle fedezni, mert annyira kevés van benne, hogy erre max. a túró alkalmas a kazein miatt, mint lassan felszívódó fehérje.
2013. ápr. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
tökmindegy ha igy is megy le kiló nem érdekel hogy laktózt mennyit viszek be
2013. ápr. 29. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!