Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyen az ember ha szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyen az ember ha szeretne kapcsolatot? De valaki más iránt dobog a szíve? Hogy ismerkedjen az ember más lányokkal ha tudja azt hogy legbelül másba szerelmes, de ez a valaki soha nem akarja?

Figyelt kérdés

2013. szept. 8. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor igya le magát az ember alaposan. Ja nem. Ne igya le magát, de felejtse el az önzést, és örüljön, hogy akit szeret, boldog. Akkor is, ha nem vele. És keressen értékes lányokat, ne aggódjon, fog találni.
2013. szept. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Nem mondod :D ***** válasza:
Ne menj bele párkapcsolatba, amíg másba vagy szerelmes. Tapasztalatból mondom, hogy semmi jóra nem vezet. Nekem 2 párkapcsolatom is volt úgy, hogy egy harmadikban voltam szerelmes, de gondoltam, ha lesz új fiúm, az majd feledteti azt, akit szeretek. Hát nem így lett. Tönkrement mindkét kapcsolatom, mert nem őket szerettem és így nem tudtam beleadni mindent, hogy menjen a dolog. Amíg el nem felejtem a másikat, addig nekem kapcsolat többet nem kell.
2013. szept. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a 2. részben igaza van, mert nem érdemes így belemenni újabb párkapcsolatba. Azonban ha csak magadban kuksolsz, akkor nem is fogod elfelejteni soha az illetőt. Ezt a 2.nek is mondom. Tehát csak ismerkedjetek, barátkozzatok, de tét nélkül, és akkor találkozhattok valakivel, akibe beleszerettek.
2013. szept. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ugyanebben a cipőben járok én is, csak fordítva, bele vagyok zúgva totálisan valakibe, bármikor el tudnám képzelni, hogy vele legyek...

igyekszem másokkal is ismerkedni, eddig sikertelenül...

2013. szept. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt előbb le kéne zárni.
2013. szept. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4: a valóságban nagyon kevés olyan személy van, akibe igazán bele tud szeretni az ember, így kicsi a valószínűsége. Ez az utóbbi pár évben derült ki igazán, amikor a netnek köszönhetően sokkal könnyebb ismerkedni és elvileg így nagyobb a választék, de ennek ellenére mégsem lett egyszerűbb a pártalálás.
2013. szept. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én is ugyanígy vagyok...
2013. szept. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szurd le és el van intézve
2013. szept. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!