Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Manapság a srácoknál mért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a srácoknál mért csak a k*rváknak, a lányoknál pedig mért csak a páwa focistáknak van esélyük?

Figyelt kérdés

Ha van egy normális lány, aki nem iszik, nem cigizik, és nem teszi ki a melleit, akkor ő már nemkell a 'helyes' srácoknak, de a lánynak meg pont ők kellenek.. Ha pedig egy normális fiúra akadunk, ő mért nem éri be a normális lánnyal, mért kellenek neki a mellkidobós r*bancok?

ezt válaszolja meg nekem valaki, nemet nem írok, úgy igazságtalan



2013. szept. 8. 17:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Án nem vagyok páwa, és nem kell k_rva.
2013. szept. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
akkor valószínüleg a normális lányok elfordulnak tőled.. de én most inkább erre valami válaszfélét szeretnék, hogy ne legyek r*banc/páwa de mégis lehessen normális barátnőm/barátom
2013. szept. 8. 17:27
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért nem így van.

Engem pl. taszítanak a leírtak.

2013. szept. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Te most lány vagy fiú? Nem mindegy.


Én pl egy "helyes" srác vagyok, és elhányom magam a mai lányok többségétől.


Csak az aranyos lányokat kerestem, a barátnőmnek pl nincs kint a melle egyik képén se a facebookon.


F/19

2013. szept. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nemet nem írsz ,de 98%ba vagyok biztos benne hogy lány vagy.
2013. szept. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem mondtam, hogy nem akad ilyen személy, aki még képes ép ésszel gondolkozni, de ritka... a sulimban is a kedves aranyos lány, fut a focista után, a focista jól pofáraejti, és őmeg fut a r*banc után.. és akkor akik kiteszik a mellüket, meg kocka hasukvan azok jóljárnak, a normális fiuk meg csak messziröl nézik a nagymellűeket, a normálislányok meg csak magukba álmodoznak a kockahasról, és közbe ha jönne egy normális lehetőség, azt eldobják... nem értem
2013. szept. 8. 17:34
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor kezdjük:


"Ha van egy normális lány, aki nem iszik, nem cigizik, és nem teszi ki a melleit, akkor ő már nemkell a 'helyes' srácoknak"


Persze, hiszen a helyes srácok megkaphatják a jobb nőket is, akik általában ribik is (tisztelet a kivételnek) és könnyen kaphatóak, ez pedig ideális nekik.


"de a lánynak meg pont ők kellenek.."

Igen, mert a lányok is felszínesek.


"Ha pedig egy normális fiúra akadunk, ő mért nem éri be a normális lánnyal, mért kellenek neki a mellkidobós r*bancok?"

Mert még mindig könnyen kaphatók.


A lényeg, hogy sz*r a világ, felszínesek a csajok is és a pasik is, ez van.

Azért kivételek mindkét nemben akadnak, de általánosságban elmondható a fentebbi sor.

2013. szept. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez mekkora marhaság...
2013. szept. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szépnek mondott lány vagyok. Nem iszom, nem cigizem, és max. diszkréten mutatom meg, amim van.

Van barátom, és egyáltalán nem egy felszínes páwa gyerek, hanem egy helyes, normális srác.


Szóval a kérdésedre a válasz: Nem.

2013. szept. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 jdfGabrella ***** válasza:
Nekem nagyon nem jönnek be a focisták.
2013. szept. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!