Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor kéne elmondanom neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kéne elmondanom neki, hogy csak 17 éves vagyok?

Figyelt kérdés

Én vagyok a lány,ő 33 éves.Álmaim pasija,rettentő jól néz ki,van stílusa és szinte tökéletes.De nem tudja,hogy tavasszal leszek 18 éves...

Attól tartok,hogyha most,még az elején elmondom neki,akkor nem akar majd semmit.



2013. szept. 10. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
OMG...
2013. szept. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

És szerinted mi fog változni akkor, ha tavasszal betöltöd a 18at?


Ha komolyan gondolod, akkor mondd el neki. Bár kétlem, hogy eddig sok minden történt volna köztetek, ha még a korod se tudja.

2013. szept. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Bummer ***** válasza:

Ilyen idősen azért alapból sejteni lehet ránézésre, hogy plusz mínusz 1-2 év mennyi vagy. Ha meg úgyis beszélgettek mélyebben egymásról, akkor simán kibukik, hisz nem mindegy, hogy még mélyen az iskolás években vagy, esetleg már kifelé tartasz belőle, vagy már be is fejezted.

Mindenképp mond meg.

30/F

2013. szept. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

remélem én is kúrhatok 33 évesen 17 éveseket

amúgy ciki vagy!

amúgy tuti átbasz!

2013. szept. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát ha nem egy balf..sz, és annyira tökéletes, akkor amúgy se akar tőled sokmindent egy-két dugáson kívül, 1 év ide vagy oda...
2013. szept. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hacsak nem nézel ki 30-nak, akkor nyilván tisztában van vele, hogy fiatalka vagy.

Amúgy én azt gondolom, hogy egy ideig óráig lehet hogy jól működő dolog ez, pláne a férfi részéről a szex, de azért gondolj már bele, ha mondjuk 2-3 év múlva a pasi úgy gondolja, hogy szeretne megkomolyodni és egy olyan nő mellett megállapodni, akinek van egzisztenciája és szeretne házasodni és gyereket vállalni, akkor vajon te ezeknek a feltételeknek meg fogsz-e 20 évesen felelni?

Nem jósolok nektek nagy jövőt a korkülönbségre való tekintettel.

2013. szept. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hol ismerkedtetek meg, hogy nem derült ki a korod? Meg nem jelölt be facebookon?
2013. szept. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jò nagy stîlusa lehet a pasidnak!!!!

33évesen csak egy 17èves kislányt tud megfogni.


A helyèbe(ha olyan kapòs a nők körèben)tökig benne lennék valami 35-40èves nagymellű Milf seggèben.

Meg szo. p. atnàm 24òrában.


Habár a csitrik már a lòvét stîlusnak nevezik.:(

2013. szept. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha dobna itt vagyok helyette. 33/F
2013. szept. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Amiért nem tudja a koromat,még történhetett közöttünk pár dolog.

Nem éppen olyat,aki 2-3 éven belül családot szeretne,ettől nem kell félnem.

Bp.-en voltam a barátnőimnél (egyetemisták) és ott is erkedtünk meg,mert ő ott él.Bármilyen furcsa,nem úgy megyek oda emberekhez,hogy "Szia,xy vagyok és 17 éves.Azért nem villog rajtam hatalmas számmal,hogy nyílvánvaló legyen...

Nem "csak" engem tudott megfogni.Attól,mert most én itt vagyok neki,nem jelenti azt,hogy nem szeretik a nők.De ti ezt biztos jobban tudjátok,hiszen annyira megismertétek ezalatt a pár sor alapján.

Lehet,hogy nem mindenkinek jön be a 35-40 éves korosztály.

Az,hogy elég sok pénze van,nem jelent semmit.És mielőtt azzal jönnétek,hogy megnéztem a bankszámláját,közlöm,hogy nem.Csak látszik valakin,hogy gazdag-e vagy sem.

A kinézete nem a pénzén múlik.

2013. szept. 10. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!